Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPVP
  • 0:3, 1:1, 3:1
13. kolo   12.10.2019 - 17.00
HC Dukla Jihlava
Poslední výsledky
PSNPPV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Grech, Hucl – Belko, Flegl, tresty: 2:4
Vyloučení - 2 min.: 2:4
Góly v přesilovce: 1:1, v oslabení: 0:0
Střely: 34:23, počet diváků: 888
Vstřelené branky + asistence
  • 03:58 Kolář (Harkabus)
  • 07:50 Čermák (Davídek)
  • 14:24 Holý (Čachotský)
  • 27:43 Pohl (Lichanec)
  • 32:27 Švec (Kadeřávek, Bednář)
  • 41:13 Osmík (Vrána J.)
  • 45:39 Vrána J.
  • 51:49 Fronk (Kolář)
  • 59:43 Gorčík (Vrána J.)
Ostatní zápasy kola
Poruba - Litoměřice 0:6
Havířov - České Budějovice 2:5
Prostějov - Slavia Praha 4:1
Kadaň - Ústí nad Labem 2:5
Vsetín - Chomutov 5:2
Třebíč - Benátky 2:3
Frýdek-Místek - Přerov 1:2 SN
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator
Soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři:

Lundström (Brož)

Obránci:

Mareš, Pohl, Holý, Kolář, Černohorský, Staněk

Útočníci:

Anděl, Skořepa, Pekr, Fronk, Poletín, Čachotský, Harkabus, Zeman, Jiránek, Lichanec, Davídek, Čermák

Baník dotahoval, nakonec zůstal bez bodu

Tři inkasované góly v první třetině stály Baník bodový zisk. Ve druhé části přidala Dukla další branku, na kterou Sokolov zvládl odpovědět. V závěrečné dvacetiminutovce domácí vsítili tři góly, Jihlava však nakonec vítězství stvrdila branku v 52. minutě.

První perioda patřila zaslouženě hostujícímu celku z Jihlavy. Už ve třetí minutě ujel sokolovské obraně kapitán Josef Skořepa, jehož perfektně vychytal Bednář. Uběhly dvě minuty a sokolovský gólman byl prostřelen. Daniel Kolář poslal dělovku z pravého kruhu, na kterou byly ruce Bednáře krátké. V 8. minutě přišla další radost pro hosty, když před domácí bránou vznikl zmatek a kotouč se odrazil od brusle jihlavského hráče do sítě baníkovců, branka byla připsána Davidu Čermákovi. Po chybě v obranném pásmu Sokolova nahrál Vracovský kotouč na modrou čáru, na připravenou čepel Jana Holého, jehož dělovka zakončila gólovou smršť Dukly v první části.

Do druhé třetiny se Jihlava obula a ihned v 28. minutě se znovu skóre měnilo. Dukla se dostala do přečíslení dva na jednoho a Jan Pohl rozvlnil domácí klec. Baník na branku dokázal po pěti minutách odpovědět. Forhendovou kličkou poslal kotouč mezi betony Lundströma Marek Švec. Po první trefě se hra Baníku zvedla a domácí se pokoušeli znovu prostřelit hostujícího brankáře. Ve 38. minutě orazítkoval tvrdou ránou bránu Jihlavy Zadražil, ale střelecky se neprosadil.

Závěrečnou část započal Baník s obrovskou aktivitou. Dvě minuty po úvodním vhazování využil přesilovou hru Martin Osmík, který nasměroval střelu Vrány do branky Dukly. Ve 44. minutě se znovu pokoušel prosadit Matěj Zadražil, ale i na podruhé trefil pouze tyč hostující svatyně. Ovšem přišla 46. minuta a Rohan plácl z levého kruhu do kotouče, maskovaný muž puk neudržel ve výstoji a za jeho záda jej poslal Jakub Vrána. Celý stadion hnal Baník za vyrovnáním. Do náhle akce se ale pustila Jihlava, ve středním pásmu získal kotouč Jiří Fronk, který předčil domácí obranu a vystřelil nad lapačku Jana Bednáře. Sokolov se ale nevzdával a skórovat se pokoušel Sebastian Gorčík, který byl sám před Lundstörmem, nakonec však trefil pouze beton hostujícího gólmana. Poslední minutu si vyzkoušeli domácí hru se šesti bruslaři v poli. 17,2 sekundy před závěrečnou sirénou nahodil kotouč na bránu Dukly Sebastian Gorčík a puk propadl až za záda jihlavského brankáře.

Ohlasy trenérů:

Karel Mlejnek (Sokolov):

Do dnešního utkání jsme vstupovali s cílem hrát hodně s kotoučem tak, abychom byli nebezpeční směrem k soupeřovo bráně. Zhruba první tři minuty se nám to poměrně dařilo, poté nás dolů dostala přesilová hra. Myslím si, že soupeř v první třetině nastřílel velmi šťastné branky. Nemyslím si, že by to byly góly vypracované, nýbrž šťastné, tak to bohužel ale u nás bývá. Jsem ale samozřejmě velmi rád, že mužstvo to za stavu 4:0 nezabalilo, bojovalo až do konce utkání. Je škoda, že jsme neproměnili jeden ze samostatných nájezdů nebo, že jsme trefili třikrát tyč. Neměli jsme tolik štěstí jako měl soupeř v zakončení. Nemáme se tedy dnes za co stydět. Na druhou stranu jsme opět nevyhráli a jsme opět bez bodu, což dobré není. Jsem však rád, že jsme takové utkání před zápasem v Českých Budějovicích dneska odehráli. Proti jednomu z předsezonních kandidátů na postup do extraligy…

Petr Vlk (Jihlava):

Vstoupili jsme do zápasu velice dobře. Vedení 4:0 bylo výborné, ale poté jsme soupeře svou nedůsledností dostali do hry a zbytečně jsme inkasovali. Samozřejmě spokojeni jsme s vítězstvím, ale bylo tam i spoustu chyb.

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde