Christov, Venkrbec, Holec, M. Novák, R. Přikryl, Z. Doležal, Beránek, Šimánek, Babka, Karabáček, Prokeš, Endál, J. Veselý

Václav Prospal, Aleš Totter

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Na ledě favorita Baník prohrál

Bojovný výkon na body nestačil. Po třetinách 1:1, 2:0, 1:0 prohrál Baník na jihu Čech 4:1.
)

Do brány se postavil David Fečo. Baníkovský brankář měl ihned ve druhé minutě plné betony práce. Pokoušel se za vlastní bránou zastavit kotouč, to se mu nepovedlo, před prázdnou klecí zůstal volný Martin Beránek, jehož hůl byla na poslední chvíli zablokována. Ve čtvrté minutě si Baník zahrál oslabení, když byli hosté přistiženi se šesti bruslaři v poli. Motoru stačilo pouhých devatenáct vteřin z přesilové hry, když se střelou ze středu trefil Miroslav Holec, který střelou do horního růžku otevřel skóre zápasu. U kotouče se poté zjevil Ivan Lytvynov, který vyslal prudkou ránu zápěstím, která byla před hostující bránou ještě tečována, za záda sokolovského brankáře se ale nedostala. V 11. minutě se početní převahy dočkal také Baník. Zadražil zavezl puk do útočného pásma, obránci domácích jej nestačili zastavit, jeho střelu Strmeň vyrazil, odražený kotouč skončil na holí Adama Křemena, který trefil horní patro domácí brány. O pět minut později se Sokolov dostal do přečíslení dva na jednoho. Na konci akce stál Josef Stříbrný, ale rozezvonil jen tyč domácího brankoviště.

Druhou část započaly České Budějovice brankou. Domácím se podařilo využít již druhou přesilovou hru. Karel Prášil dostal kotouč mezi betony hostujícího brankáře. V polovině druhé periody se Baník dostal do další větší akce, když Vracovský zachytil puk v obranném pásmu domácích, nabil před branku na Vránu, který nedokázal propasírovat kotouč k bližší tyči. Dvě minuty před koncem druhé části se zasloužil Motor o dvě obrovské šance. Lukáš Endál pálil na zadní tyč, ale pokus stačil Fečo zlikvidovat betonem, následovala šance Prokeše, jehož rána byla zastavena o masku sokolovského brankáře. Tlak v závěru druhé třetiny vyústil v gól. Babka našel před brankou Lukáše Endála, který svou ránou poslal domácí do dvoubrankového vedení.

Závěrečná dvacetiminutovka přinesla mnoho nepřesností na obou stranách. Motor se snadno dostával před brankáře Baníku. Přešla druhá část třetí periody a Fečo se v brance nezastavil. Matouš Venkrbec po návratu z trestné lavice objel s kotoučem bránu, gólman Sokolova se nechal nachytat a Venkrbec mohl zakončit do prázdné sítě. V koncovce mu zabránila hokejka jednoho z bránících hráčů Baníku. Následně Endál našel zpoza brány Karabáčka, který prostřelil hostující svatyni. Motor se dychtivě snažil navýšit skóre, což se nakonec podařilo Lukáši Endálovi, který střelou z první trefil vzdálenější růžek Fečovy branky.

Václav Prospal (Motor): "Věděli jsme, že nás čeká urputný a organizovaný soupeř, který nic nebalí. Vítězství se také nerodilo lehce. Jsme rádi za dva přesilovkové góly. Jednou jsme inkasovali v oslabení. Pětkrát jsme byli vyloučeni a vždycky to byly fauly hokejkou, což se nám stále opakuje. To bylo minus. V určitých fázích zápasu to byl z naší strany rozpačitý výkon, který měl k ideálu daleko. Druhou třetinu jsme sice vyhráli 2:0, ale soupeř nás v ní přehrával. Jsme rádi za tři body, ale kolikrát jsme po sobě puk házeli jako horký brambor jenom proto, že nás soupeř napadal."

Karel Mlejnek (Sokolov): "Když prohrajete, tak se vám zápas vždycky těžko hodnotí. Mrzí nás oslabení, ve kterých máme špatná čísla a opět jsme dostali dva góly. V první třetině byl soupeř lepší. Nejlepší byla z naší strany paradoxně druhá část, přestože jsme ji prohráli 0:2. Máme určitě na čem pracovat."