Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPPP
  • SN
  • 1:0, 1:1, 1:2
  • SN
15. kolo   19.10.2019 - 17.00
HC ZUBR Přerov
Poslední výsledky
VSNVPV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Kokrment, Horažďovský, tresty: 6:4
Vyloučení - 2 min.: 5:4, 10 min. (OT): 1:0
Mimořádné tresty: navíc Přindiš (SOK) 10 min OT
Góly v přesilovce: 0:1, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 725
Vstřelené branky + asistence
  • 04:22 Vrána J.
  • 27:38 Kverka (Vracovský, Michálek)
  • 30:37 Š. Kratochvil
  • 44:07 Rulík
  • 46:33 Pšurný
  • 59:59 M. Kratochvil (Šnajnar)
  • 65:00 Kovařík - rozhodující nájezd

Obránci:

Krisl, R. Černý, Kubeš, Zbořil, Weinhold, Čáp, Šnajnar

Útočníci:

T. Doležal, Pšurný, Navrátil, Moučka, Hejcman, M. Kratochvil, Goiš, T. Sýkora, Š. Kratochvil, Ma. Svoboda, Süss, F. Dvořák

Trenéři:

Aleš Kočara, Jakub Gróf

Baník porazil čtvrtý Přerov po nájezdech

Hokejisté Baníku po delší době zvítězili. Na domácím ledě porazili Přerov 4:3 po samostatných nájezdech. Body mohly být i tři, hosté srovnali v poslední vteřině základní hrací doby.

V první třetině byly k vidění šance na obou stranách, brankáři však předváděli famózní výkony. Už v 5. minutě se kotouče v útočném pásmu ujal Jakub Vrána, který po špatné rozehrávce Přerova trefil vzdálenější tyč zubří branky. Hosté se ještě pokoušeli na gól odpovědět, ale to se jim nepovedlo. Aktivnější byli přeci jen domácí, kteří několikrát řádně prověřili brankáře Šimonů. Po první dvacetiminutovce si Baník odnesl do kabiny jednogólové vedení.

Na šance byla bohatší třetina druhá. Teprve pár minut po vhazování se do velké šance dostal Navrátil, jenž o milimetry minul baníkovské brankoviště. Ovšem Sokolov měl herně navrch, což potvrdil ve 28. minutěJaromír Kverka. Zubrům se během několika minut podařilo odpovědět na gól sokolovského útočníka. Do rychlého protiútoku se dostal Šimon Kratochvil. Od té chvíle se Přerov dral do útoku, ale Bednáře nepřekonal.

Závěrečnou třetinu započal Baník početní převahou, kterou nedokázal využít. Vzápětí však si svůj první kanadský bod zapsal Adam Rulík,když jednoduchou střelou vrátil Sokolovu dvoubrankové vedení. Zubři dokázali ve 47. minutě přidal druhy gól. Roman Pšurný se jako první zorientoval před domácí bránou. Závěrečné minuty byly pro Baník velmi krušné. Tři minuty před sirenou usedl na trestnou lavici Michálek. Přerov se pokoušel prosadit se šesti bruslaři v poli, což se jim tři desetiny před koncem také podařilo, když kotouč z dorážky nasměroval za Bednářová záda Matouš Kratochvil.

O osudu Baníku tak musely rozhodovat až samostatné nájezdy, ve kterých byl Sokolov úspěšnější a zásluhou Luboše Kovaříka získali domácí dva body.

Ohlasy trenérů:

Karel Mlejnek (Sokolov):

Naše mužstvo dlouho čekalo na vítězství, když jsme naposledy vyhráli 2. října. Očekávali jsme extrémně těžké utkání s celkem, který okupuje vrchní patra tabulky. Věděli jsme, že soupeř má velmi dobře zvládnutou defenzivu, o čemž svědčí počet inkasovaných gólů, který byl nejmenší v celé lize. Na druhou stranu musím říct, že jsme se na tento zápas připravili stejně jako na každé jiné utkání. Naši hráči odehráli velmi dobrý zápas, ačkoliv jsme zvítězili „pouze“ za dva body. Ale jsme za to velmi rádi. Chtěl bych vyzdvihnout to, že jsme si ten druhý bod vzali. Protože dostat gól tři desetiny před koncem, to není jednoduché pro žádný tým. Samozřejmě s naším týmem to otřáslo. Soupeř měl jednu vyloženou šanci v prodloužení, ale našli jsme cestu k vítězství, byť to bylo až na nájezdy. Je to jen důkaz toho, že v každém utkání naše mužstvo odevzdá maximum ze svých sil. A to je to nejcennější.

Aleš Kočara (Přerov):

Dnes nás domácí předčili v nadšení, bojovnosti a obětavosti. My s tím měli po celý zápas problémy. Ve třetí třetině jsme byli lepší a dominantnější. Ale bohužel jsme nedali góly a vzhledem k průběhu, že jsme vyrovnávali vteřinu před koncem, tak jsme za bod rádi. Ale domácí si dneska zasloužili vyhrát.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde