Vala, Brož "A", Havránek, Drtina "A", Voženílek, Vacík (Pika)

Pšenička, Vrdlovec, Tůma, Severa, Szturc, Trávníček "C", Furch, Protasenja, Bláha, Tlačil, Matějček, Grim

Jiří Merta a Miroslav Mach

CHANCE LIGA: Baník si po výhře 3:1 připsal druhou výhru v řadě

Sokolovští hokejisté dokázali navázat na úterní suverénní výhru nad Šumperkem a po výhře 3:1 nad Hokej Ústí nad Labem si připsali další tři body do tabulky. Hned v sobotu čeká baníkovce domácí zápas s Rytíři z Kladna.

Hned v první minutě měl dobrou příležitost Jaromír Kverka, ale nedokázal zamířit přesně. Pak schytal tvrdý hit po odehrání puku od Trávníčka Michal Gut, který se ještě pokusil vrátit na led, ale ještě během první třetiny ze zápasu odstoupil. Největší šanci Ústí v první třetině měl Bláha, který měl před sebou prázdnou branku, ale Hamrla předvedl fantastický zákrok a nepustil puk za svá záda. V čase 9:53 našel krásnou zadovkou Kadlec Kverku a ten střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre – 1:0. O deset vteřin později Patrik Prymula pohotovou střelou přes obránce zvýšil na 2:0. A v čase 11:06 Vildumetz nahrával skrz brankoviště a Vojtěch Kropáček tečoval puk do branky - 3:0. Dobré šance v ústeckém dresu měl ještě Vrdlovec s Pšeničkou, ale Hamrla byl opět pozorný.

Baník zaspal začátek druhé třetiny, ve kterém dostal možnost přesilové hry, ale v ní paradoxně sokolovští inkasovali. Ondřej Bláha v čase 21:12 využil zaváhání v rozehrávce a snížil na 3:1. V tom samém oslabení měl ještě velkou šanci Voženílek, který se ocitl sám mezi kruhy, ale Patrik Hamrla podržel svůj tým. V dobrých pozicích se ještě ocitli Pšenička a Furch, ale opět si vylámali zuby na Hamrlovi. Ve 35. minutě šikovně tečoval střílenou přihrávku Rulíka Kadlec, ale Hamalčík včas sklapl své betony k sobě. V závěru třetiny hrál Baník přesilovku, ve které se několikrát dostal do zakončení Vildumetz, ale skóre se už neměnilo.

Sokolovští měli opět na začátku třetiny možnost přesilové hry, ve které měl dvě obrovské šance hostující Vrdlovec, ale Hamrla byl znovu bezchybný. Ve 48. minutě se dostal k dobré střele mezi kruhy Tomáš Rohan, kterou lapil Hamalčík. Běžela 52. minuta a Marek Švec se v oslabení řítil sám na branku, ale jeho střela byla vytěsněna z prostoru branky. Ústí hrálo na konci utkání ještě přesilovou hru pět proti třem, ale baníkovci ji dokázali ubránit a udrželi dvougólový náskok až do konce zápasu.