Krejčí, Novák "C", Duda, Buchta, Hovorka, Veber, Němeček

Kuťák, Bednář, Kružík, Kafka, Vlček, Šteiner, Doležal "A", Všetečka, Brož, Tomica, Petrov, Ondráček

Martin Štrba a Jiří Doležal

CHANCE LIGA: Baník rozstřílel Slavii 7:0

Sokolov o své výhře rozhodl v první třetině, kterou vyhrál 4:0. Ve druhé přidal další tři branky a dokráčel si pro důležité tři body před sobotním utkáním v Porubě.

Do první větší šance zápasu se dostal David Tůma, ale jeho střela z mezikruží skončila u Michajlova. Pak se dostal Otakar Šik do samostatného nájezdu, který ale nedokázal proměnit. Slávisté se osmělili až při své přesilové hře. Švec na začátku oslabení zlomil hůl a slávisté tak měli několik šancí a byl to hlavně Bednář, který zaměstnával Neužila. Baníkovci využili svou první zkrácenou přesilovku, když v čase 4:20 dostal Tůma ideální přihrávku a střelou nad rameno otevřel účet zápasu. V 11 minutě hráli baníkovci další přesilovku, ve které se z levého kruhu prosadil střelou pod horní tyč Tomáš Vracovský – 2:0. O sedmnáct vteřin později vyrazil do rychlého brejku Šik s Rohanem a prvně jmenovaný vstřelil třetí gól domácích, kterým vyhnal Michajlova na střídačku – 3:0. Ani náhradník Roman Málek neudržel v první třetině čisté konto, protože Vracovský našel křižnou přihrávkou Kverku a ten zvýšil už na 4:0.

Hned na začátku druhé třetiny nepříjemně narazil do mantinelu Tomáš Vracovský, ale naštěstí pro domácí se vrátil zpět do zápasu. Slavie zahrozila z hole Všetečky, který se od levého mantinelu protáhl až před Neužila, ale ten ho vychytal levým betonem. Ve 24. minutě měl puk za brankou Gut, poslal ho na Kadlece a ten zvýšil na 5:0. Slávisté pak hráli dvě přesilovky za sebou, ale do žádné větší šance se díky obraně Baníku nedostali. Domácí se pak dostali do rychlého protiútoku a v čase 28:33 Michal Gut po milimetrové přihrávce Kulhánka zvýšil na 6:0. Ve vlastním oslabení se dostal do dobré příležitosti Švec, ale Málek si s jeho kličkou poradil. Marek Švec pak ale v čase 33:00 napravil své zaváhání a v samostatném úniku se prosadil střelou mezi betony – 7:0. Roman Málek se po tomto gólu poroučel na střídačku a do branky se vrátil Martin Michajlov.

Třetí třetina už se dohrávala v poklidném tempu. Dobrou příležitost na snížení měl Doležal, ale vylámal si zuby na Neužilovi. Ten pak dokázal vychytat i Všetečku a pomalu, ale jistě si kráčel pro čisté konto. Po chybné rozehrávce slávistů se dostal do velké šance Tomáš Rohan, ale nedokázal Michajlova prostřelit. V 51. minutě byl za protesty vyloučen do konce utkání Jan Pohl. Slávisté díky tomu hráli v pěti proti čtyřem, ale paradoxně mohli znovu inkasovat. Martin Osmík ujel hostující obraně, ale svůj únik neproměnil. Pražané si pak vytvořili ještě několik šancí, ale Jakub Neužil si své čisté konto nenechal vzít.