Trefný "C", Kottek "A", Havlín, Seemann, Delmarche, T. Běhula, Horáček

M. Zabloudil, M. Svoboda "A", Chlouba, T. Koblížek, J. Svoboda, Houška, L. Koblížek, Hradecký, Homer, Adámek, Veselý

Petr Rosol a Vladimír Jeřábek

CHANCE LIGA: V derby Baník rozstřílel Trhače 10:0

Baníku se podařil návrat na domácí stadion, kde získal po vysoké výhře 10:0 nad Kadaní důležité body v boji o předkolo play off.

Baník vstoupil výborně do zápasu a hned na začátku měl velkou šanci Michal Gut, ale Hamrla ho dokázala vychytat. První polovina patřila jasně baníkovcům, kteří si dokázali vytvořit velké množství šancí, ale ani jedna neskončila za zády hostujícího brankaře. Po chybě v rozehrávce se dostal do největší šance Trhačů Matěj Morong, který se řítil sám na Neužila, ale nezamířil přesně. V polovině první třetiny dostal Baník možnost přesilové hry, ve které se ke střele z první dostal Šik, kterého ale opět vychytal Hamrla. Po ubráněném oslabení Trhači začali vystrkovat růžky a v dobrých pozicích se ocitl Matyáš Svoboda a následně i Jan Svoboda, ale oba si vylámali zuby na domácím brankaři. V čase 17:00 odčaroval Hamrlovo kouzlo přesnou střelou z mezikruží Adam Rulík a poslal domácí do vedení 1:0. O minutu a padesát šest vteřin později už to bylo 2:0. David Tůma s Tomášem Rohanem se dostali do přečíslení dva na jednoho a domácí kapitán využil milimetrové přihrávky svého spoluhráče.

Vojtěch Kropáček hned v úvodu druhé třetiny nastřelil z těžkého úhlu tyčku kadaňské branky a chvilku na to se dostal do velké šance hostující Jan Svoboda, ale jeho protisměrnou kličku Neužil dobře přečetl. Baník si následně vytvořil dobrý tlak, při kterém to zkoušel z otočky Dominik Rymon, ale kotouč skončil těsně vedle tyčky. Sokolovští hokejisté dostali podruhé v zápase možnost přesilové hry, ve které střílel z dobré pozice Vracovský, ale puk skončil na výstroji hostujícího brankaře. Tomáš Vracovský ale o chvilku později přeci jen vstřelil gól. Najel si s kotoučem mezi kruhy, přesnou ranou vymetl horní růžek a zvýšil na 3:0. Kadaň měla největší šanci při samostatném úniku Lukáše Adámka, který ujel v oslabení, ale ani on nenašel recept na Neužila. Adam Rulík ve 38. minutě zamířil přesně mezi betony Hamrly, ale radost mu překazil hlavní rozhodčí, který si všiml předchozího faulu Vrány. Branka tak nebyla uznána a navíc hráli sokolovští oslabení, ve kterém se ovšem v čase 39:31 prosadil po pěkné kombinaci Petr Hašek – 4:0.

Ve třetí třetině vstřelil Baník odevzdané Kadani šest branek. V čase 44:06 přidal druhý gól v zápase Tomáš Vracovský – 5:0. O minutu později se stal dvoubrankovým střelcem i Adam Rulík, který využil špatného postavení brankaře Trhačů – 6:0. Na 7:0 upravil v přesilové hře v čase 49:54 po přihrávce Rohana David Tůma. O 45 vteřin později využil přihrávku zpoza branky Otakar Šik – 8:0. V čase 51:19 hrál Baník přesilovou hru, ve které završil svůj hattrick Tomáš Vracovský – 9:0. V 52. minutě vstřelil svou první branku v sokolovském dresu Daniel Poizl a upravil na konečných 10:0.