Třinecký Petr

Bohumír Sapoušek, Miroslav Diblík

Mladší dorost ani v Berouně nebodoval

Hráči mladšího dorostu již po čtvrté v řadě nedokázali bodovat
Utkání v Berouně,  které  dorost v neděli 18.12.2016 odehrál, bylo velmi vyrovnané, avšak  na jeho samém konci se radovali domácí, když zvítězili rozdílem jedné branky. Hráči v prvních dvou třetinách nechali soupeře odskočit o dvě branky. Na třetí třetinu proházeli trenéři útočné i obranné řady a šlo se na remízu. Podařilo se vsítit branku v čase 48:57, když benjamínek týmu Pepa Blecha, po přihrávce Ondry Dimitrova, překonal domácího Himmela a snížil na 2:1. Ač jsme bojovali jako lvi, na vyrovnání už moc času nezbývalo, a tak se berounští medvědi radovali z výhry za plný počet bodů.
Kdyby tým našich dorostenců hrál od samého začátku s takovým nábojem a zapálením, jako posledních 10 minut utkání, mohly body putovat do Sokolova. Avšak na kdyby se nehraje, a tak jsme si, maličko, za poslední 4 utkání zkomplikovali, již jistý, postup do nadstavbové části. Věřme, že kluci zabojují a do konce základní části již budou více bodovat. Velkou oporou týmu byl v tomto utkání brankář Matyáš Pitoňák, který vytahoval dokonalé zákroky.
Příští utkání hrajeme ještě před Štědrým dnem a to v pátek 23.12.2016 s týmem HC ENERGIE C tj. s Chebem. Utkání začíná v 10:00. Přijďte trochu vypnout v době vánočního shonu.