Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
11.10. 2018 | Mládež | Tomáš Bouda
Starší žáci se připravovali s A-týmem

V kabině A-týmu bylo ve středu nabito. Sraz zde totiž neměl jen A-tým, ale také starší žáci Baníku, kteří s A-týmem zažili komplet tréninkový den.

Vše odstartoval video rozbor zápasu s Nymburkem, který vedl hlavní trenér A-týmu Karel Mlejnek. Starší žáci se tak stali součástí kabiny a mohli sledovat pasáže sobotního zápasu A-týmu i s výkladem trenéra a poukázáním na chyby. Starší žáci tento rozbor sledovali velmi pozorně a kromě chyb viděli i situace ve správném provedení.

Následně se všichni přesunuli na ochoz zimního stadionu, kde asistent kapitána Petr Přindiš vedl krátkou tzv. vojenskou rozcvičku. Poté následoval přesun do posilovny, kde cvičícími již byli jen hráči A-týmu a starší žáci tuto část přípravy pouze sledovali.

Dalším bodem tréninkového dne bylo sledování části tréninku A-týmu na ledě. Poté se starší žáci již přesunuli do kabin, aby se připravili na svůj trénink. K němu ale nastoupili posilněni o šest hráčů A-týmu. Svou tréninkovou jednotku si totiž protáhli Adam Rulík, Patrik Michálek, Martin Čurda, Michael Čejka, Martin Trapl a Josef Stříbrný, kteří se tak naplno stali součástí týmu starších žáků a společně s mladými nadějemi Baníku naslouchali pokynům trenéra Petra Neče ml.

Tréninkové odpoledne s A-týmem mělo úspěch. Baník podobnou akci v sezoně ještě zopakuje a to u mladších žáků. Příprava s A-týmem je další z mnoha akcí, kdy mládežničtí hráči Baníku například absolvovali trénink s jednotlivými hráči A-týmu, Martinem Frkem či Radkem Dudou. A následovat budou i další akce…

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde