Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
2.4. 2019 | Klub | Vladimír Meluzín
Zpráva před superfinále

HC Baník Sokolov mrzí situace ze závěru včerejšího parádního utkání a za nepříjemný zážitek se všem účastníkům omlouváme. Věříme, že nová opatření již nedovolí, aby se situace opakovala...

Hokejové finále o první ligu bude řádně zabezpečeno

Rekordní návštěva se očekává na prvním utkání superfinále o postup do první ligy mezi týmy HC Baník Sokolov a HC Moravské Budějovice. Série začíná už v pátek 5. dubna od 18 hodin na zimním stadionu v Sokolově a pořadatelé slibují, že bude všechno připraveno tak, aby se velký hokejový svátek uskutečnil bez problémů. Neměla by se tak opakovat potyčka mezi bezpečnostní agenturou a částí diváků, vyvolaná odpálením pyrotechniky v sektoru fanoušků z Vrchlabí po skončení posledního zápasu s krkonošským týmem.

Podle zástupců HC Baník Sokolov najatá agentura nezvládla svůj úkol a klub se s ní ještě před pátečním superfinále rozešel. Aby se utkání mezi Sokolovem a Moravskými Budějovicemi uskutečnilo v té správné sportovní atmosféře, o tom se společně radili zástupci HC Baník Sokolov, Městského úřadu v Sokolově, Městské policie Sokolov a Policie ČR. Výsledkem jednání je soubor opatření, která budou 5. dubna, a také v dalších termínech, kdy se bude v Sokolově o postup hrát, realizována. Konflikt mezi částí fanoušků a bezpečnostní agenturou byl zbytečnou černou tečkou za jinak vynikající sérií zápasů. O pořádek na stadionu se postará už jiná agentura.

Nezbývá, než popřát sokolovským hokejistům hodně štěstí i v dalších bojích o první ligu a vytvořit pro ně na sokolovském „zimáku“ ten správný bouřlivý a povzbuzující kotel se sportovní atmosférou.

A ještě jedna prosba adresovaná na fanoušky: „Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst před zimním stadionem a komplikované dopravní situaci se vydejte na hokej, pokud je to možné, pěšky.“

Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov