21.5. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
A-tým zahájil letní přípravu

V počtu 20 hráčů zahájili letní přípravu prvoligoví hokejisté HC Baník Sokolov.

Petr Holejšovský, asistent trenéra Karla Mlejnka, na prvním srazu postrádal Tomáše Kvapila, který se zapojí do přípravy příští týden a Tomáše Vracovského, jenž skládá maturitní zkoušku. Naopak nechyběl navrátilec z Jihlavy Martin Osmík.

Oproti minulé sezoně chybí i již avizovaní Tomáš Závorka a Vojtěch Šik. Pokračovat nebudou ani Petr Hruška, Ondřej Pajk a Martin Trapl. Adam Rulík se pak v současné době připravuje s extraligovými Karlovými Vary. Jinak kádr z úspěšné loňské sezony zůstal zachován.

Individuálně se zatím budou připravovat Patrik Kadeřávek, Pavel Kuběna, Lubomír Kovařík a Martin Čurda. Ti se k týmu připojí v červnu na ledě při try-outu, kde budou zkoušeni i další noví hráči.

S Litvínovem se pak připravují Jan Bečvář a Josef Stříbrný, kteří se tak k týmu připojí později, stejně tak jako brankáři Jakub Kašpar a Ondřej Kuchař, kteří trénují v Karlových Varech a v Baníku budou od 22.7.

S mužstvem nově trénují i karlovarští junioři Daniel Zavřel a Radek Prošek. Ze sokolovské juniorky jsou pak v přípravě Patrik Kursa, Jan Petrov a Michal Fečo. Klub bude mít možnost dále využít hráčů z Karlových Varů, kteří budou mimo sestavu.

Během letní přípravy budou hráči využívat multifunkčního hřiště na Baníku, posilovny na Baníku, a fitcentra Ural. Od 10.6. do 14.6. pak hráčům přípravu zpestří tréninky na ledové ploše v rámci try-outu. Letní příprava potrvá do pátku 28.6.2019.

„Kondiční připravenost hráče je povinností každého hokejisty a je to to nejmenší, co hráč pro sebe má udělat,“ říká k letní přípravě Karel Mlejnek.

Aktuální kádr, který se připravuje: D. Fečo – Přindiš, Michálek, Vodička, Kvapil, Tomeček, Přibyl, Zavřel, Bernáth, Kursa – D. Hruška, T. Rohan, Zadražil, J. Vrána, Čejka, Osmík, Hotěk, Švec, Vracovský, J. Petrov, M. Fečo, Prošek

K. Vary : J. Kašpar, Kuchař

Litvínov : Stříbrný, Bečvář

Individuální příprava: Kadeřávek, Kuběna, Kovařík, Čurda

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.