26.5. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Blíží se valná hromada

Ve středu 12.6. 2019 se od 18.15 hodin koná Valná hromada HC Baník Sokolov ve V.I.P. místnosti v prvním patře administrativní budovy ZS v Sokolově. Účast všech delegátů nutná.

Delegáti Valné hromady:

Dobřemysl Václav, Makovec Karel, Štrudl Josef, Bc. Mlejnek Karel, Rohan Tomáš, Čejka Michael, Parkmann Jiří, Diblík Miroslav, Kellner Zbyněk, Valta Norbert, Holejšovský Petr, Mgr. Kurfürst Rostislav, Anderle Tomáš, Mgr. Neč Petr, Sobotka Petr, Brzobohatý Marek, Jíra Jiří, ing. Beran Luděk, Pfister Jan, Michálek Patrik, Landa Martin, Bc. Gregor Richard, Bubenščikov Ilja, Říha, Ivan, Kašpar Roman, Prachař David, Petrov Petr, ing. Hrysz Bohumír, Mgr. Soukup David

Program Valné hromady:

1. Zahájení

2. Volba pracovních komisí

3. Zprávy o činnosti klubu

- sportovní činnost A mužstvo

- sportovní činnost mládeže

- hospodaření HC Baník Sokolov z.s.

- hospodaření HC Baník Sokolov spol. s r.o.

4. Zpráva kontrolní komise

5. Zpráva Mandátové a návrhové komise

6. Členské příspěvky – úprava výše členských příspěvků

7. Struktura klubu

8. Volba výkonného výboru na další období

9.  Volba a jmenování nového jednatele HC Baník Sokolov spol.  s.r.o.

10. Zpráva volební komise

11. Diskuse

12. Usnesení

13. Závěr

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.