Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
4.6. 2019 | A-tým | Zdeněk Plachý | Převzato: Sokolovský deník
A-tým se poctivě připravuje

Druhý týden letní přípravy mají za sebou hokejisté prvoligového Baníku Sokolov. K týmu se po návratu z mistrovství světa připojil trenér Karel Mlejnek.

„Mužstvo začalo trénovat 20. května pod vedením našeho nového asistenta Petra Holejšovského. Někteří hráči dostali po domluvě individuální plán, je to ale kontrolované, kluci se připraví určitě svědomitě,“ věří hlavní kouč hornického celku.

Hráče Baníku čeká klasická příprava. „Teď pracujeme především na silových schopnostech, samozřejmě jsou s tím spojené také rychlostní schopnosti. To je naše priorita,“ přibližuje Mlejnek. V Sokolově se trénuje jednou denně. „V pondělí večer a od úterý do pátku potom v brzkých dopoledních hodinách, tréninková jednotka trvá většinou dvě hodiny,“ nechává nahlédnout do rozvrhu trenér nováčka Chance ligy. Horníci se budou připravovat do 28. června.

„Následovat bude volno s individuálním programem a znovu se potom s hráči setkáme 22. července, kdy budeme další dva týdny pracovat na suchu, týden v Sokolově, a týden strávíme na soustředění na Božím Daru. Na led vyjedeme 4. srpna,“ vypočítává Karel Mlejnek. Ten může být zatím s přístupem hráčů spokojen. „Pracují velmi svědomitě,“ říká na závěr.
Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov