24.6. 2019 | Mládež | David Prachař
Hráči A-týmu absolvovali den s mládeží

Ve čtvrtek 20. června proběhla akce Den s A-týmem, kdy se hráči zapojili do tréninku mládeže.

Hráči Baníku se postupně zapojili do osmi tréninkových jednotek různých věkových kategorií. Den s A-týmem odstartoval Matěj Zadražil, který navštívil trénink kategorie U-12. Jak se líbil klukům fotbal s Matějem Zadražilem? Na to jsme se zeptali Adama Rybara a Richarda Gregora.

Kluci, jak se vám líbil fotbal s Matějem Zadražilem?

Adam Rybar: "Dobrý, bylo to zábavný, hodně jsme si nahrávali a dávali jsme i góly."

Richard Gregor: " Mně se to hodně líbilo. Poprvé jsem viděl zblízka Matěje a hrozně se mi líbilo hrát s ním,"

Po Matějovi převzal štafetový kolík Tomáš Rohan, který se zapojil do tréninkové jednotky U-11. Další na pořadí dne byl Honza Tomeček. Ten si vyzkoušel kruhový trénink kategorie U-13 a U-14. Petr „Pes“ Přindiš zavítal na trénink základny, kde zkontroloval naše nejmladší členy.

Tomáš Vracovský se pro změnu zapojil do tréninku U-9 + U-10. Zde trenér Richard Gregor apeloval na své svěřence, že cesta na vrchol vede jen přes tvrdou práci. Jeho slova potvrdil Tomáš Vracovský: Můj táta mi vždycky říkal, že co se v mládí naučíš, později jako když najdeš.”

Výběh s kategorií U-15 si vyzkoušel Marek Švec. Rozcvičku U-17 v posilovně ISŠTE vedl Jakub Vrána. Celý den zakončil Petr Vodička a trénink U-20. Petr klukům v posilovně ukázal jak na to a také potrápil své bicepsy. Každá kategorie dostala kromě zkušeností jako dárek i obraz vítězů 2. ligy, který si mohou pověsit ve své kabině. Celý den se nesl ve znamení dobré nálady, ale samozřejmě i tvrdého tréninku.