Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
26.6. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Baník pořádal dvě setkání

Na zimním stadionu proběhlo setkání s fanoušky a poděkování členům pomocných funkcí.

Dvě akce hostila VIP místnost v minulém týdnu. V úterý proběhlo na zimním stadionu setkání s fanoušky, ve středu pak poděkování členům pomocných funkcí.

Dvě desítky fanoušků dorazily na diskuzi s vedením klubu. HC Baník Sokolov zastupovali Václav Dobřemysl – prezident klubu, Karel Mlejnek – sportovní manažer a trenér A-týmu, Petr Holejšovský – šéftrenér mládeže, Tomáš Bouda – zástupce marketingu a webu, Tomáš Rohan – kapitán A-týmu.

Václav Dobřemysl ještě jednou poděkoval fanouškům za podporu v uplynulé sezoně a nastínil, v jaké situaci se klub nachází. V současné době probíhají intenzivní jednání se sponzory a pracuje se na změnách potřebných pro první ligu. Fanouškům poděkoval i Karel Mlejnek, který zároveň fanouškům představil tým, který by měl do první ligy zasáhnout, s tím, že ještě by kádr mohl posílit 1-2 kvalitní hokejisté. Zdůraznil, že v nadcházející sezoně chce stavět i nadále na odchovancích či hráčích z regionu a hráčích, kteří si první ligu vybojovali. Cíl pro nadcházející sezonu zůstane stejný jako v uplynulém ročníku. Vyhrát každý další zápas. Karel Mlejnek také například označil za prioritu klubu výchovu mladých hráčů, nejen jako hokejistů, ale především jako kvalitních lidí.

Petr Holejšovský označil uplynulou sezonu mládeže za úspěšnou. Kvitoval, že po dlouhých letech obsadí týmy Baníku ročníkově všechny soutěže a uvedl, že sokolovský hokejový celek posílil i na postech trenérů mládeže. Ani Tomáš Bouda nezapomněl fanouškům poděkovat za vydatnou podporu v minulé sezoně. Klub chce i nadále pokračovat v marketingových akcích i pomáhat. Zaměřit se chce na životní dovednosti mládeže a také nově rozjel projekt Sokolí rodiny, kdy fyzické osoby se mohou stát partnery klubu. Vstupné hraje v rozpočtu klubu jednu z klíčových položek. Tomáš Rohan se ještě vrátil k oslavám postupu, ale také popsal náročnost současné letní přípravy. Poté přišly na řadu dotazy příznivců a po více než hodině bylo setkání s poděkováním ukončeno.

Druhý den se VIP sešli pořadatelé, rolbaři, časoměřiči, hostesky či například sličné zástupkyně taneční skupiny Anfas. Za klub jim za uplynulou sezonu poděkovali Václav Dobřemysl, Karel Mlejnek, Karel Makovec a Petr Přindiš. Zároveň všichni obdrželi pamětní děkovné plakety a při občerstvení mohli sledovat nahrávku z oslav postupu do první ligy.

Obě setkání splnila svůj účel a podařila. HC Baník Sokolov ještě jednou všem děkuje. Vážíme si podpory či práce každého z Vás!

Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde