Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
28.6. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Starší žáci rovněž po soustředění

Na sedlech horských kol absolvovali mladí baníkovci báječné tři dny v prostředí Krušných hor.

Starší žáci Baníku absolvovali soustředění v okolí Božího Daru. „V pátek měl celý tým sraz v 16:00 u Apartmánů Engadin na Božím Daru, přičemž ještě téhož podvečera absolvovaly děti takový menší testovací okruh, který měl bezmála 22 kilometrů,“ popisuje páteční program týmu Petr Neč, trenér žáků.

Mladí sokolovští hokejisté se nenudili ani o den později. „Hlavní hřeb celého pobytu byl totiž připravený na sobotu. Dopoledne byl nejdříve odehrán kombinovaný turnaj ve florbalu a fotbalu a po lehkém obědě, krátkém odpočinku a přípravě svačin, čekalo na kluky a Markétu 55 kilometrů ve vlnách Krušných Hor. Přiznám se, že jsem měl trochu obavy z toho, jestli děti náročný výšlap úplně zvládnou, proto se k tříčlennému realizačnímu týmu připojili ještě dva tatínkové-dobrovolníci, kterým bych rád touto cestou ještě jednou poděkoval,“ pokračuje Petr Neč.

S náročnou trasou se však sokolovští žáci popasovali skvěle. „Obavy se naštěstí nenaplnily. Před všemi musím smeknout pomyslný klobouk, protože i přes pár drobných kolizí se s dvoukilometrovým převýšením na pětapadesátikilometrové trati poprali všichni statečně. V závěru pak ještě šestice nejstatečnějších zvládla extrémní výšlap na Blatenský vrch,“ říká spokojeně trenér Baníku.

I starší žáci využili skvělé zázemí Apartmánu Engadin, partnera Baníku. „Na hotelu jsme odpočívali v úžasném prostředí wellness, kterým Engadin disponuje, opekli buřty a šlo se na kutě. Mírnou vadou na kráse bylo nedělní dopoledne, které nám celé propršelo. Místo plánovaného tréninku jsme proto zašli znovu do bazénu a vířivek, ovšem po předchozím dnu se to nakonec ukázalo jako velmi dobré řešení, nohy a zadky nás totiž bolely úplně všechny,“ zhodnotil poslední den pobytu trenér Petr Neč.

Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde