Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
6.7. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Mládež poměřila síly v multiturnaji

Během sobotní dopoledne dne 22.6.2019 se na sportovištích Základní školy B.Němcové uskutečnil multiturnaj pro hráče roč. 2009 a ml.

Mladí sportovci si tak mohli během akce vyzkoušet hokejbal, malou kopanou a porovnat mezi sebou svojí hbitost na dovednostní opičí dráze (kotoul, slalom, přeskok překážek, plazení, hod na basketbalový koš, přeběh lavičky s přijetím přihrávky a zpětné nahrávky).

Účast v turnaji pořádaném HC Baník Sokolov přijali týmy Florbal Sokolov, HC Baník Sokolov ŽLUTÍ a na rychlo sestavený tým HC Baník Sokolov ČERNÍ, neboť pozvaný HC Stadion Cheb nedorazil.

Akce proběhla na výbornou, přálo počasí a zcela se naplnil cíl sportovního dopoledne, aby se děti hrou bavily a vyzkoušely si více sportů. Organizátorům totiž šlo zejména o prožitek dětí, byť předané poháry za účast budou jistě milou připomínkou na proběhlý multiturnaj.

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde