Mladí sportovci si tak mohli během akce vyzkoušet hokejbal, malou kopanou a porovnat mezi sebou svojí hbitost na dovednostní opičí dráze (kotoul, slalom, přeskok překážek, plazení, hod na basketbalový koš, přeběh lavičky s přijetím přihrávky a zpětné nahrávky).

Účast v turnaji pořádaném HC Baník Sokolov přijali týmy Florbal Sokolov, HC Baník Sokolov ŽLUTÍ a na rychlo sestavený tým HC Baník Sokolov ČERNÍ, neboť pozvaný HC Stadion Cheb nedorazil.

Akce proběhla na výbornou, přálo počasí a zcela se naplnil cíl sportovního dopoledne, aby se děti hrou bavily a vyzkoušely si více sportů. Organizátorům totiž šlo zejména o prožitek dětí, byť předané poháry za účast budou jistě milou připomínkou na proběhlý multiturnaj.