31.7. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Baník bude i letos pomáhat

Tak jako v loňské sezoně, bude i letos Baník pomáhat. Některé akce však bude muset oželet.

V loňské sezoně dělal Baník radost nejen svými výkony, ale také pomáhal. Podpory se dostalo například sportovcům SK Kontakt Karlovy Vary, bývalému hokejistovi Baníku Martin Jorovi a naposledy pak Nelince Cichocké. Malé holčičce trpící vážným onemocněním daroval Baník částku odpovídající 10 procentům ze vstupného jednoho ze zápasů. Transparentní účet Nelinky se tak rozrostl o 4200 Kč. Přispívat veřejnost může i nadále. Číslo transparentního účtu je 2501582917/2010.

A podobným stylem bude Baník pomáhat i při prvním prvoligovém zápase. Baník opět poskytne částku odpovídající 10 procentům ze vstupného a tentokrát malému Adámkovi. Syn jednoho z fanoušků Baníku se narodil jako zdravé miminko, ale později se přišlo na to, že trpí vzácným genetickým onemocněním SMA. Nejspíš se nikdy nepostaví na vlastní nožičky, vždy bude odkázán na invalidní vozík a bude potřebovat spoustu pomůcek pro správné sezení a mnoho dalšího. Jeden z našich partnerů Fitness Ural pak svou akcí Strongman, která se uskuteční 7.9. 2019, Adámka finančně podpoří. A my, pokud rekonstrukce kabin skončí v termínu, pomůžeme hned o týden později. Přispět lze i na transparentní účet 2701658568 /2010. Více se o Adámkovi dozvíte ZDE.

V loňské sezoně se pak Baník činil i na dalších frontách. Nyní však některé aktivity musel odložit z důvodu rekonstrukce kabin. Příměstský tábor, Honda cup a Fischer cup pro žákovské týmy se v letošní sezoně neuskuteční. Stejně tak jsme se v nové sezoně nemohli ucházet o pořádání akcí mládežnických reprezentací. V dalších letech však v těchto projektech chceme pokračovat. A na některé akce se můžete těšit už v letošním ročníku.

Baník není jen hokej. Jsme součástí života kolem nás…

#zijemesbanikem