17.8. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Martin Rohan se vrací do Baníku!

Změny v kádru Baníku. Do Baníku přichází Martin Rohan. Michael Čejka a Tomáš Přibyl budou moct nastoupit i za druholigový Most.

Baník před sezonou získává velkou posilu. Do Sokolova totiž z Karlových Varů přichází na hostování odchovanec Martin Rohan, který bude mít do extraligového týmu vyřízeny i nadále střídavé starty. Devětadvacetiletý obránce má v nejvyšší soutěži odehráno přes 200 zápasů. Podobný počet pak nastřádal i ve druhé nejvyšší soutěži. Na mateřský led se Martin vrací po čtyřech sezonách a znovu se tak v jednom týmu setká s bratrem Tomášem.

„Martina znám od jeho raného mládí a naprosto zapadá do konceptu našeho klubu jako jeho kmenový odchovanec. Od Martina, i přes jeho věk, ale velmi značné zkušenosti, si slibujeme, že bude patřit k totálním lídrům mezi obránci“, řekl směrem k nové posile trenér A-týmu a sportovní manažer Karel Mlejnek.

Větší porci zápasů pak získají talentovaní mladící Tomáš Přibyl a Michael Čejka, kteří budou i nadále v kádru Baníku, ale budou mít vyřízeny starty v druholigovém Mostu, kde uspěli na zkoušce.

„Sami hráči vyjádřili zájem prohlubovat svůj ice-time v druholigovém klubu. V minulém týdnu byli na zkoušce v druholigovém Mostě a nastoupili do třech utkání. Po nich si řekli o možnost, že v případě, že nebudou v sestavě, či nebude jejich ice-time dostačující, mohou nastoupit za druholigový Most“, vyjádřil se k další změně Karel Mlejnek.