26.8. 2019 | Mládež | Marek Brzobohatý / David Prachař
Žáci si užili soustředění v Tachově

Žáci 6. až 9. třídy absolvovali soustředění v Tachově.

V termínu od 11. - 16. 8. absolvovali žáci Baníku hokejové soustředění v Tachově. Sešlo se zde celkem 43 hráčů, kteří pod přísným vedením trenérů a za dohledu vedoucích tvrdě zdokonalovali své hokejové dovednosti. Program měli hráči každý den velmi náročný. Dopoledne absolvovali jeden trénink na ledě a jeden mimo led. Dále následoval oběd, krátký odpočinek a dopolední cyklus se opakoval i odpoledne. Poté přišla na řadu večeře a na závěr náročného dne regenerace v bazénu. Ve středu byl odpolední program zpestřen o přátelské utkání s týmem Plzně.

Chtěl bych tímto poděkovat vedoucím, kteří se po celou dobu soustředění o děti svědomitě starali a zajišťovali jim komfort. Pochvalu si zaslouží trenéři za jejich nasazení a hráči za maximální úsilí v každém tréninku. Na závěr musím poděkovat klubu HC Baník Sokolov za možnost realizace této akce.

S poděkováním Marek Brzobohatý