14.9. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
S první ligou přicházejí i změny na stadionu

Den D nastal. První hokejová liga se vrací na sokolovský zimní stadion. S příchodem vyšší soutěže však také došlo k několika změnám.

Příjemnou novinkou je možnost zakoupení vstupenky z pohodlí domova. Lístek na hokej si tak mohou diváci vytisknout doma či si stáhnout do mobilu. Vstupenky lze zakoupit i v prodejních místech Ticketportalu, tedy v Infocentru Městského domu kultury, Tipsportu (nábřeží Petra Bezruče) či na Starém náměstí (Cestovka Žabka). Zakoupit vstupenky lze také například v Lokti, Kynšperku, Habartově, Chodově, Kraslicích a i v jiných okresech.

Nyní jsou na Ticketportalu na prodej vstupenky na utkání s Porubou – ZDE a na utkání s Frýdkem-Místkem - ZDE.

A právě předprodeje vstupenek se týká další změna. Pro fanoušky se vstupenkou z předprodeje je vyčleněn vchod od bývalé restaurace. Tento vchod je určen také pro permanentní a volné vstupenky.

Pro VIP, majitele FAMILY karet a členy Sokolí rodiny je vyhrazen vstup přes vrátnici – z boku stadionu. Zde se již o hosty postarají hostesky.

Změny se také dotknou míst k sezení. Určitý počet sedaček bylo vyčleněno pro naše partnery, rodinné příslušníky hráčů a Sokolí rodinu. Prosíme tedy o respektování vyznačených sedaček.

Změna se také týká fanshopu, který byl přesunut ještě více do rohu, právě ke vstupu od bývalé restaurace. Na stadionu vznikl také clubroom – kavárna, která je vyhrazena pro rodinné příslušníky hráčů a Sokolí rodinu.

Sektor hostí zůstává u výjezdu rolby. Pro některá utkání bude tento sektor neprůchozí.

Na ochozu budou připraveny stolečky pro větší komfort při stravování a zároveň bude posílen prodej občerstvení.

Díky fanouškovi, Karlovi Plačkovi, pak došlo také k částečné renovaci toalet na zimním stadionu.

Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst doporučujeme dorazit ke stadionu pěšky (pokud to situace umožňuje). Zároveň doporučujeme přijít na utkání s časovou rezervou.

Jednotné vstupné - 85 Kč. Děti do 12ti let / 135 cm a držitelé průkazů ZTP nebo ZTP/P - zdarma

Přejeme Vám, ať si první ligu na sokolovském zimním stadionu užijete a těšíme se na společné emoce.