Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
4.10. 2019 | Mládež | David Prachař
Pojď hrát hokej!

V rámci Týdne hokeje proběhla v sobotu 28. září na sokolovském zimním stadionu náborová akce "Pojď hrát hokej".

Co je vůbec Týden hokeje?
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.

Pojď hrát hokej
Pojď hrát hokej je čtyřletým rozvojovým projektem Českého svazu ledního hokeje, který navazuje na předchozí aktivity realizované pod tímto názvem a zaměřené především na podporu náborů v hokejových klubech.

Akce Pojď hrát hokej se odehrává dvakrát ročně. První akce se odehrála na zimní stadionu 26. ledna, kdy akci navštívilo 24 dětí. Druhé kola této akce bývají na úkor prvních akcí, co se dětí týče, slabší. i tak ovšem v sobotu dorazilo 13 dětí, což je krásný počet. Trenérský štáb byl na této akci zastoupen těmito trenéry: Ivan Říha, Richard Gregor, David Prachař, Jiří Benešovský, Ilja Bubenšikov a Jan Pfister. Z A-týmu na tuto akci dorazil Patrik Kursa a bývalý hráč David Hruška.

Během hodiny někteří dělali první krůčky na ledě, všichni se zapojili do her (forma, kterou jsou tréninky vedeny), zastříleli si na gólmana a také sledovali modelové utkání základny. Na závěr si všichni zakřičeli týmový pokřik a především si celé dopoledne náramně užili.

Doufáme, že se Vám akce líbila, a že se co nejdříve uvidíme na tréninku základny.

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde