Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
5.10. 2019 | A-tým | Redakce
Dalším soupeřem je Ústí nad Labem

Vážení hokejoví příznivci, je tu opět sobota a ta je vyhrazena zápasům Chance ligy. Baník Sokolov se vydá do Ústí nad Labem, kde po velmi povedeném domácím představení s Kadaní bude chtít vybojovat další body.

S ústeckým Slovanem máme shodně bodů, je tedy naším sousedem v tabulce, po středeční výhře jsme ho o skóre přeskočili. Obě mužstva se utkala už v předsezonní přípravě, výsledek 4:0 byl příznivý pro naše borce. Ovšem, přípravné zápasy s těmi soutěžními nelze povětšinou plausibilně srovnávat.

Ústí v dosavadním průběhu sezony zvítězilo jen v prvním kole na ledě pražské Slavie a v předposledním kole doma proti Frýdku-Místku. Díky spolupráci s extraligovým Kladnem patří mezi ústecké opory zejména hráči širšího kádru Rytířů, ať už je to gólman Brízgala nebo produktivní útočník Melka. Nestorem v týmu Slovanu je 42letý Jaroslav Roubík. Za pozornost stojí, že střídavé starty do Ústí má vyřízené i Jaromír Jágr, ale je velmi nepravděpodobné, že by se v sobotním zápase objevil na ledě.

Sokolovskou stopu najdeme hlavně v podobě účinkování Petra Přindiše v sezoně 2016/17, kdy si svými výkony získal na svou stranu přízeň mnoha ústeckých fandů. V sezoně 2017/18 si pak za prvoligové Ústí zahrál krátce i Pavel Kuběna. Naopak v ústeckém dresu pojí minulost se Sokolovem Tomáše Vildumetze, který v Baníku působil v mládežnických týmech.

Náš A -tým bude jistě chtít potvrdit středeční výhru z domácího kluziště a odskočit Slovanu v tabulce. Věříme, že do útrob ústeckého zimáku najde cestu i početná skupina sokolovských fanoušků a budou pro baníkovce důležitou podporou. Vy ostatní, co se zápasu přímo nezúčastníte, vyhraďte si ve svém sobotním programu čas od 16.00, kdy zápas začíná, abyste mohli prožívat další vzrušující zápas sokolovské party.

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde