Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
6.10. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Utkání s Ústím hodnotí T. Vracovský s P. Kuběnou

Po dobře rozehrané první třetině, se Baníku v druhém dějství již tolik nedařilo. Ačkoli šancí si hostující tým vytvořil nespočet. “Je škoda, že jsem neproměnil pár dalších solidních šancí, abychom soupeře odskočili, hodnotí skončené utkání s Ústním nad Labem Tomáš Vracovský.

Jak byste zhodnotili průběh utkání s Ústím nad Labem?

Tomáš Vracovský: Zápas proti Ústí se mi velmi těžko hodnotí. Myslím si, že jsme byli namotivovaní, abychom zápas vyhráli. Bohužel se nám to nepodařilo. Šli jsme rychle do vedení v první třetině. Je škoda, že jsem neproměnil pár dalších solidních šancí, abychom soupeře odskočili. Druhá perioda se nám vůbec nepovedla. Nešla nám rozehrávka z obranného pásma a my, útočníci, jsme se málo tlačili do zakončení. Ústí překlopilo zápas na svou stranu a nám se nepodařilo i přes velkou snahu nepodařilo vyrovnat.

Pavel Kuběna:
Utkání se mi taktéž hodnotí těžce, nezískali jsme jediný bod. Po solidně odehrané první třetině, kterou jsme také vyhráli, jsme od druhé periody neměli dobrý pohyb. Ve třetí části jsme se trošku zlepšili, ale na body nám to nestačilo.

Kde Sokolov nejvíce tlačí bota?

Tomáš Vracovský: Dá se říct, že nás trápí pořád dokola ty stejné chyby. Na trénincích pracujeme tvrdě a snažíme se nedostatky odstranit. Věřím, že se prokletí zlomí a budeme zápasy vyhrávat.

Pavel Kuběna:
Kde máme nedostatky víme. Snažíme se na nich pracovat každý den. Chceme se dobře připravit na pondělí zápas. Chtěl bych ještě moc poděkovat fanouškům, kteří dorazili do Ústí nad Labem a skvěle nás podporovali!

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde