6.10. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Utkání s Ústím hodnotí T. Vracovský s P. Kuběnou

Po dobře rozehrané první třetině, se Baníku v druhém dějství již tolik nedařilo. Ačkoli šancí si hostující tým vytvořil nespočet. “Je škoda, že jsem neproměnil pár dalších solidních šancí, abychom soupeře odskočili, hodnotí skončené utkání s Ústním nad Labem Tomáš Vracovský.

Jak byste zhodnotili průběh utkání s Ústím nad Labem?

Tomáš Vracovský: Zápas proti Ústí se mi velmi těžko hodnotí. Myslím si, že jsme byli namotivovaní, abychom zápas vyhráli. Bohužel se nám to nepodařilo. Šli jsme rychle do vedení v první třetině. Je škoda, že jsem neproměnil pár dalších solidních šancí, abychom soupeře odskočili. Druhá perioda se nám vůbec nepovedla. Nešla nám rozehrávka z obranného pásma a my, útočníci, jsme se málo tlačili do zakončení. Ústí překlopilo zápas na svou stranu a nám se nepodařilo i přes velkou snahu nepodařilo vyrovnat.

Pavel Kuběna:
Utkání se mi taktéž hodnotí těžce, nezískali jsme jediný bod. Po solidně odehrané první třetině, kterou jsme také vyhráli, jsme od druhé periody neměli dobrý pohyb. Ve třetí části jsme se trošku zlepšili, ale na body nám to nestačilo.

Kde Sokolov nejvíce tlačí bota?

Tomáš Vracovský: Dá se říct, že nás trápí pořád dokola ty stejné chyby. Na trénincích pracujeme tvrdě a snažíme se nedostatky odstranit. Věřím, že se prokletí zlomí a budeme zápasy vyhrávat.

Pavel Kuběna:
Kde máme nedostatky víme. Snažíme se na nich pracovat každý den. Chceme se dobře připravit na pondělí zápas. Chtěl bych ještě moc poděkovat fanouškům, kteří dorazili do Ústí nad Labem a skvěle nás podporovali!