10.10. 2019 | Mládež | Ivan Říha/David Prachař
Naši nejmladší vyrazili na první turnaj

V sobotu 5.10.2019 v Sokolově a v neděli 6.10.2019 čekal svůj první soutěžní turnaj naše nejmladší reprezentanty v lize. Tedy ročníky 2012 a mladší.

Ti se svými zápasy popasovali velice dobře.Na sobotní domácí turnaj jmenoval trenér i některé mladší borce z ročníku 2013, pro které to byl vůbec první zápas ve své kariéře. "Při všech třech zápasech kluci bojovali. V každém zápase šlo vidět zlepšení a nadšení do hry. Dvě výhry pro dobrou náladu a jedna prohra, která nás motivuje do dalšího zlepšení" hodnotí turnaj trenér základny.

Sestava: Fanda Fojtík, Filda Červenka, Ondra Křeček, Ondra Hruboš, Maty Bubeník, Honza Kopička, Míša Muráň, Kája Karas, Vojta Krása, Péťa Teplý, Ondra Werner, Honza Bíba, Pája Bakura.

Nedělní turnaj v Karlových Varech se nesl v podobném duchu jako v Sokolově, dobrá nálada i dvě vítězství opět nechyběly. i s tímto turnajem jsou trenéři spokojení.

Sestava: Matěj Vlach, Lukáš Berka, Martin Dvořák, Pepča Martin, Max Hendrych, Adam Katriňák, Pavel a Petr Špačkovi, Óňa Gregor.