TAKTO VYPADAL VÍKEND NAŠÍ MLÁDEŽE

JUNIOŘI

1.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Klatovy 5:9

Branky: Mareček (Troch, Remta), Botoš (Radaušer), Petrov (Kursa), Mareček (Kursa, Troch), Hafijanič

Sestava: Vít, Pitoňák - Kursa, Prošek, Stangar, Radaušer - Petrov, Pašek, Hafijanič, Remta, Mareček, Troch, Navrátil, Černý, Botoš

Vyjádření trenéra: Pohyb hráčů Klatov nám dělal problém, udělali jsme hodně chyb a ty soupeř využil.

3.11.2019

HC Meteor Třemošná : HC Baník Sokolov 3:2 sn

Branky: Hafijanič (Navrátil), Hafijanič (Petrov)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Radaušer, Kursa, Stangar, Prošek - Petrov, Hafijanič, Navrátil, Remta, Mareček, Troch, Korčmaroš, Matas, März

Vyjádření trenéra: Velmi vyrovnané utkání rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých domácí tým rozhodl gólem v poslední sérii. V samotném utkání se nám podařilo srovnat skóre až v závěru třetí třetiny, kdy jsme využili nabídnutou přesilovou hru. Hned poté jsme mohli zápas zvrátit na svou stranu, ale 100% šance zůstala nevyužita. V nájezdech byl šťastnější domácí tým.

DOROST

3.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Slovan Louny 6:4

Branky: Blecha (Pastier), Neubert (Kratochvíl, Krnáč), Pastier (Blecha), Blecha (Pastier), Krnáč, Salva (Valta)

Sestava: Schmid - Valta, Pašek, Strnad, Jurča, Veverka, Mlejnek - Pastier, Kratochvíl, Sipl, Neubert, Blecha, Pejml, Krnáč, Rybár, Salva

Vyjádření trenéra: Povedl se nám vstup do zápasu, ale od stavu čtyři nula jsme dostali soupeře do utkání zpátky menší ztrátou koncentrace. Louny se dotáhli na rozdíl jendoho gólu. Závěr utkání jsme ubojovali.

9.třída

2.11.2019

HC Baník Sokolov : Piráti Chomutov 1:6

Branky: Holejšovský (Sobotka)

Sestava: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Doubek

Vyjádření trenéra: Odveta s Piráty měla být pro domácí zrcadlem toho, jaký progres udělali v průběhu uplynulého měsíce. V prvním zápase totiž na ledě Chomutova předvedli naprosto nedůstojný výkon a konečný výsledek 0:18 byl z jejich pohledu ještě hodně milosrdný. Tentokrát bylo vše jinak. Opticky byli sice chomutovští lepším týmem a zaslouženě vyhráli, ale tentokrát se na výhru museli zapotit o poznání více. Baníkovci zlepšili bruslení, ale také bojovnost a týmovou práci. I proto mohli po 60 minutách odcházet z ledu sice s prohrou, ale se vztyčenou hlavou a vidinou toho, že cesta poctivého přístupu k tréninkům, ruku v ruce se skromností a pracovitostí, je správná. Bude ale ještě hodně dlouhá a trnitá, pokud je má přivést k budoucnosti spojené s hokejem.

8.třída

3.11.2019

HC Tygři Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 11:7

Branky: Sobotka (Simet), Dobřemysl (Simet, Botoš), Hanek, Botoš (Simet), Sobotka (Petrák), Ott, Dobřemysl

Sestava: Hüttl - Simet, Knap, Mähler, Bachar - Pavlík, Dobřemysl, Ott, Petrák, Botoš, Telín, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Dnešní soupeř byl velmi těžký. Kluci se snažili, ale byl znát jak věkový, tak dovednostní rozdíl. První a třetí třetina byla velmi vyrovnaná, druhá třetina se nám bohužel vůbec nepovedla, nechali jsme si vstřelit sedm branek, některé byly potrestáním za vlastní chyby. Přesto se kluci snažili, nevynechávali souboje, chvílemi se dařilo soupeře přehrávat. Kluky jsem pochválil za snahu, snad se z chyb poučí a budou ponaučeni do dalších utkání.

7.třída

2.11.2019

HC Baník Sokolov : Piráti Chomutov 4:7

Branky: Horváth, Sztolarik (Palouš), Sztolarik (Dobřemysl), Hanek

Sestava: Novák - Kohout, Nešvera - Moulis, Horváth, Palouš, Sztolarik, Dobřemysl, Kalous, Mähler, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: Do druhého utkání v sezóně proti suverénnímu lídrovi celé soutěže nastoupili domácí s vědomím, že v prvním měření sil dokázali s Chomutovem držet krok pouze v první třetině a nakonec si z ledu Pirátů odvezli dvojciferný debakl. Možná i proto vstoupili baníkovci do odvety s respektem, a tak už ve čtvrté minutě inkasovali. Postupně si ale šance vypracoval i Baník, ale nedokázal je proměňovat, naopak hosté trestali možná i trochu se štěstím. Ve druhé části se výkon domácích zvedl a najednou to byli právě hráči Baníku, kteří měli více ze hry, dopláceli však na bídnou koncovku. Ve skvělém utkání, v němž sokolovští předvedli zatím jeden z nejlepších výkonů v dosavadním průběhu soutěže, se tak po několika zbytečných chybách baníkovců radovali hosté. Po velmi bojovném výkonu by si ale minimálně bod zasloužili i domácí, což velmi sportovně uznal i trenér hostů.

6.třída

3.11.2019

HC Tygři Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 7:4

Branky: Skála, Šenkýř, Dulovec (Herout), Šedivec

Sestava: Švejda - Herout, Ticháčková, Hotárek, Šenkýř, Bauer - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Juříček, Beran, Bavor, Makaj, Dulovec

Vyjádření trenéra: Zápas mladších žáků byl velmi vyrovnaný. Bohužel se klukům nedařilo proměňovat gólové šance, kterých měl více než soupeř. Přestože prohrávali, bojovali až do konce. Zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

4.třída

3.11.2019

HC Baník Sokolov - HC Energie K.Vary, HC M.Lázně, HC Čerti Ostrov

Sestava: Vaidiš - Gašparík, Kašpar, Urbich, Peter, Bubenščikov, Fiala, Landa, Kuplent, Pochyba, Čáp, Štěrba, Šenkýř

Vyjádření trenéra: 4.třída měla hrát turnaj také v Nejdku, ale kvůli technickým problémům byl zrušen. Aby kluci neměly zápasový výpadek, nastoupili tak ve třech formacích. Po rošádě v sestavě se hra postupně zlepšovala , byť zbytečné fauly srážely tým v jeho cestě za vítězstvím, které přišlo až v zápase s Čerty.