16.11. 2019 | A-tým | Redakce
Baník cestuje na Hanou

Po ohromně dramatickém středečním souboji s Litoměřicemi, kdy jsme, bohužel, přišli o vítězství v samotném závěru, míří náš A – tým Baníku na Hanou, kde se v sobotu utká s týmem prostějovských Jestřábů.

Tento tým neprožívá právě povedené období, z posledních 8 zápasů jich 7 prohrál, a i proto je v tabulce Chance ligy momentálně na 10.místě se 27 body a skóre 57:69.Vstřelili tedy jen o gól více než Sokolov. Nejproduktivnějšími Jestřáby jsou zatím stále Lukáš Žalčík(13+12) a Marek Račuk (7+18). V brance zatím nejvíc času strávil Daniel Dvořák, ale jeho statistiky nejsou nijak závratné. Nejvíce trestných minut si připsal obránce Martin Novotný (49 min.), ten však v průběhu týdne odešel do Zlína.

Náš tým se vydává na dlouhou cestu do Prostějova s několika cíli-odčinit předešlý výsledkový debakl s Jestřáby na domácím ledě, oklepat se ze smolného konce středečního zápasu s Litoměřicemi a pokusit se odvézt z jestřábího hnízda 3 body, což by byla první body z utkání venku. Držme palce a věřme, že druhý dravčí souboj v této sezoně vyzní lépe pro Sokoly a v sobotu večer se budou vracet z dlouhého letu s vítězstvím.

Zápas začíná v 17.00 a jako obvykle je ke shlédnutí na hokejových streamech či je možno sledovat online zpravodajství.