Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
30.11. 2019 | A-tým | Redakce
Dvojnásobný mistr míří do Sokolova

Máme tu opět víkend a s ním i sobotní 27.kolo Chance ligy. Na náš sokolovský led zavítá po dlouhých letech mužstvo HC Slavia Praha.

Borci z Edenu se nacházejí v tabulce na 8.miste s šestibodovým náskokem na devátou Jihlavu, bojují tedy urputně o postup do play-off a každý získaný bod se jim hodí. Ovšem ani náš Baník nerozdává body bez boje a na domácím ledě před bouřlivou kulisou jistě bude svým výkonem slavistům zle zatápět, navíc jim za prohru 0:4 z prvního vzájemného zápasu v Edenu máme hodně co vracet.

Jak už jsme uváděli v preview tehdy, mužstvo Slavie kombinuje ve své sestavě dravé mládí na jedné straně, obrovskou, mnohdy i extraligovou, či dokonce reprezentační zkušenost na straně druhé. Rovněž sází na své odchovance a hráče, kteří si během své kariéry vytvořili ke klubu blízký vztah.

V obraně tvrdí muziku hrající klubová ikona Jan Novák, který je s 11 kanadskými body nejproduktivnějším bekem Slavie, v útoku pak soupeřovi brankáře nejčastěji dokázali pokořit Tomáš Šmerha s 25 body a Petr Vampola s body 22. O tom, že Slavia to s bojem o první osmičku myslí vážně, svědčí i fakt, že nedávno do týmu přibyly posily, známá extraligová jména, do obrany zkušený Jiří Kučný, do útoku Dominik Pacovský. Pojďme se tedy těšit na krásný souboj na ledě a fanděme ze všech sil, ať tři body zůstanou u nás v Sokolově.

Baník už několikrát v sezóně dokázal, že zejména v domácím prostředí se dokáže silným soupeřům bez bázně postavit a srdnatě bojovat o vítězství. Sobotní utkání začíná úvodním buly tradičně už v 17:00. Těšíme se na vás.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde