19.12. 2019 | Mládež | Kamila Dobřemyslová

PŘES ZRUŠENÍ MNOHA ZÁPASŮ, BOJOVALI NĚKTEŘÍ MLADÍ BANÍKOVCI I TENTO VÍKEND

JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : HC Stadion Litoměřice 2:8

Branky: Fečo (Doubek), Korčmaroš (Černý, Mareček)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Valta, Pohanka, Machyna, Radaušer, Navrátil, Doubek - Troch, Petrov, Korčmaroš, Mareček, Černý, Kala, Remta, Krnáč, Fečo

Vyjádření trenéra: -

9.třída

14.12.2019

Rytíři Kladno : HC Baník Sokolov 13:2

Branky: Holejšovský (Šilhan), Sobotka R. (Salva)

Sestava: Zmrhal - Knap, Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Sobotka R., Doubek

Vyjádření trenéra: Dvouciferný příděl byl tentokrát vzhledem k vývoji utkání možná až příliš krutý. Domácí sice byli lepším týmem, nicméně i baníkovci si dokázali vytvářet šance, které však neproměňovali. Oproti tomu několik gólů z hokejek kladenských hráčů bylo přinejmenším smolných. V porovnání s prvním letošním měřením sil byl na hráčích Sokolova vidět znatelný rozdíl v rychlosti a schopnosti být domácím konkurenceschopným týmem. V útočné fázi hry dokázali hosté s přehledem konkurovat, v defenzivě byl ovšem jejich výkon podprůměrný. I to je tedy jeden z herních prvků, na kterém bude zapotřebí do budoucna intenzivně pracovat.

4.třída

15.12.2019

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb, HC Čerti Ostrov, HC Energie K.Vary, HC Mariánské Lázně, HC Rebel Nejdek

Sestava: Vaidiš - Bubenščikov, Čáp, Kašpar, Gašparík, Landa, Berger, Urbich, Štěrba

Václav - Bubenščikov, Čáp, Kašpar, Šenkýř, Landa, Berger, Kuplent, Pochyba

Vyjádření trenéra: Baníkovci ze 4. třídy měli o víkendu dva turnaje, které sehráli na domácím stadionu. Soupeři jim byly všechny týmy z regionu a zatímco v sobotním turnaji excelovali a žádnému soupeři nedali šanci (K.Vary, Cheb, Ostrov), v nedělních utkáních přehráli Nejdek, po boji těsně prohráli s K.Vary a M.Lázněmi. Přesto se i tento turnaj herně klukům povedl, bojovali, s chutí stříleli a když si nechali říci, že si můžou pomoci více přihrávkami, byly k vidění i pěkné hokejové akce.

2.třída

HC Baník Sokolov - HC Energie K.Vary, HC Stadion Cheb, HC Rebel Nejdek

Sestava: Fojtík - Katriňák, Gregor, Le, Krása, Muráň, Fořt, Rohm, Kopička

Vyjádření trenéra: Zatímco jeden tým Baníkovců odehrál svůj turnaj v sobotu v Ostrově, ten druhý o 3.adventní neděli bojoval na ledě v Chebu.

Soupeři jim byli jejich vrstevníci z Chebu, Nejdku a K.Varů. Pro některé kluky to byly první zápasy, takže se trochu sžívali s pravidly i hrou samotnou, ale přesto bylo vidět, že mají chuť bojovat o každý puk. V této kategorii o výsledky vůbec nejde, důležité bylo především, že všechny týmy hrály k sobě ohleduplně, přesto s plným nasazením a zaujetím.