27.12. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Mikulášský turnaj dopadl pro páťáky velmi dobře

Dne 30.11.2019 se na zimním stadionu v Mariánských Lázních konal Mikulášský turnaj 5.tříd, pořádaný domácím klubem HC M. Lázně. Hokejové akce se dále účastnil náš tým HC Baník Sokolov, výběr TCC z Plzně, HC Tachov a výběrový tým Tigers ze severních Čech.

V turnaji hrál každý s každým 2x15 minut. Našim hokejistům se dařilo velmi dobře, domácí smetli 10:0, výběr TCC poměrem 13:5. Pak narazili na stejně zdatného soupeře, tým Tigers a přestože kluci vedli 2:1, soupeř v samotném závěru utkání potrestal dvě naše chyby a mohl se tak radovat z vítězství 2:3. V posledním zápase kluci porazili HC Tachov vysoko 10:0.

Přestože Baníkovci dosáhli lichotivého skóre 37:8, výběr Tigers v turnaji nezaváhal a radoval se z celkového vítězství v turnaji. Naši hokejisté obsadili druhé místo, třetí skončil výběr TCC, čtvrtý byl tým z Tachova a pátí byli domácí.

Klukům patří poděkování za aktivní přístup ve všech utkáních, za bojovnost a snahu o kombinaci. Nejlepším střelcem Mikulášského turnaje se stal náš hráč Maik Mahler s 13 trefami, nejužitečnějšími hráči v týmu HCB byli vyhlášeni Richard Gregor a Tobiáš Beran.

Sestava: Jaroslav Rajchrt, Vojtěch Švejda – František Ruml, Tommy Hirth, Adam Rybár, Tobiáš Beran, Maik Mahler, Richard Gregor, Filip Čáp, Petr Kukla, Zdeněk Bíba, Dominik Bubenščikov, Jiří Lexa.