Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
5.2. 2020 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Ve Sluníčkově byl předán šek Ondráškovi

Ve středu 4.2. se v Dětské herně Sluníčkov uskutečnilo předání šeku z výtěžku tomboly z prosincového utkání s Frýdkem-Místkem.

31.088 Kč. Přesně tolik se sešlo z výtěžku předvánoční tomboly. K tomu se přidalo 25.000 Kč ze sbírky v klubu, a tak mezi Danielku a Ondráška se dělí celkem 56.088 Kč. Na úterý 4. 2. bylo naplánováno setkání obou rodin a předání šeku na pomoc oběma zdravotně postiženým dětem.

Bohužel Danielka se na poslední chvíli nevyhnula viróze, a tak se předání šeku na druhou polovinu výtěžku uskuteční v náhradním termínu. Do dětské herny Sluníčkov, která byla partnerem tomboly a je jedním z marketingových partnerů klubu, tak dorazil pouze Ondrášek Minařík spolu s rodiči a sestřičkami.

Ondrášek je osmiletý chlapeček z Chodova, který se narodil jako zdravé miminko. V půl roce však onemocněl zánětem mozku a úplně se jemu i celé rodině změnil život. Po více než měsíčním pobytu v nemocnici si rodiče domů přivezli „ležáčka“. Následkem této smrtelné nemoci trpí Ondrášek psychomotorickou retardací, sekundární epilepsií, dětským autismem a ADHD, svalovou hypotonií. Ondrášek dosud nemluví, jen vokalizuje, je plně v plenkách a trpí spánkovou poruchou. Bez opory je schopen ujít cca 80 metrů a životem ho bohužel provází trvalý neklid. Je na úrovni ročního dítěte.

Od začátku svého onemocnění Ondrášek rehabilituje a jeho stav se díky tomu zlepšuje. Ondrášek se naučil chodit a vrátil se mu polykací reflex. Nedokáže však porozumět svým pocitům a neumí s nimi pracovat. Proto se strašně trápí. Zdraví se mu již nevrátí, ale jeho nejbližší se snaží dělat maximum, aby se jeho kvalita života zlepšovala, aby ho svět kolem něj zaujal a radoval se z něj. Výtěžek z tomboly bude použit na kvalitní intenzivní specializované neurorehabilitace, které stojí velké peníze a akutně potřebuje Ondrášek i větší vozítko XRover, neboť ze svého současného již Ondra vyrůstá.

Šek na 28.044 Kč přišli rodině předat Dominik Remta a Jan Petrov. Tedy mladí hráči, kteří již poznali atmosféru A-týmu. Dominik Remta v šestnácti letech pak nastoupil již ke dvěma zápasům Chance ligy.

Rodiče Ondráška byli z daru nadšeni a velmi děkují všem, kteří se na finančním daru podíleli. Tedy i fanouškům HC Baník Sokolov. Zájemci mohou Ondráškovi také přispět na číslo účtu 670100-2201947312/6210.

Partnery předvánoční tomboly byly:

Apartmán Engadin, Skiareál Plešivec, Aquaforum Františkovy Lázně, Steakbar George, Serafin byliny, Sportisimo Sokolov, Pizza Bella Sokolov, Virtuální realita Sokolov, Topgun Laser game Sokolov, Retro café bar Sokolov za Gymplem, Ladon.cz – Petr Zelenka, Weicon CZ – Josef Polesný, Fitness Ural, AC Sparta Praha, Řeznictví Dobřemysl, Fitness Birrell, DM Drogerie markt, Sluníčkov – Dětské centrum, Květinářství Zdeněk Weber, Kebab Gril Istanbul – Lukáš Martinec, Parkhotel Sokolov, VMB Perla Sokolov, Sportstudio Prima Karlovy Vary, Relaxprivat studio, Kynšperský pivovar – Zajíc, Lékárna Zelená hvězda, Zverimex Pajtaš, Dorty od Lucky, ČEZ, Josef Štrudl, Pivnice u Smrků, Fanshop HC Baník Sokolov a HC Baník Sokolov.

Fotorafie z předvánoční tomboly ve fotogalerii.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde