5.2. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

NAŠI MLADÍ BANÍKOVCI SI VEDLI TAKTO ...

JUNIOŘI

25.1.2020

HC Baník Sokolov-HC Příbram 3:4

Branky: Černý (Petrov,Kursa), Šťastný, Blecha (Petrov)

Sestava: Pitoňák (Bíma)-Kursa Machyna Doubek Valta Navrátil-Petrov Blecha Černý Kalla Mareček Krnáč Pašek Hafijanič Kassal Šťastný

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Zápas jsme nezvládli, hlavně v koncovce. Opět spousta nepromených šancí nás stála lepší výsledek.

26.1.2020

Stadion Litoměřice : HC Baník Sokolov 7:3

Branky: Černý (Petrov, Blecha), Krnáč (Mareček,Kursa), Černý (Blecha)

Sestava: Vít (Pitoňák)-Kursa Machyna Patzelt Stangar Radaušer-Petrov Hafijanič Mareček Krnáč Blecha Černý Prošek

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Od první minuty jsme byli pod tlakem a po celý zápas dotahovali náskok soupeře. V polovině druhé třetiny jsme prohrávali o jednu branku, bohužel dvě chyby ve středním pásmu soupeř potrestal a zápas rozhodl.

HC Baník Sokolov-HC Most 0:1

Sestava: Vít, (Bíma) - Kursa, Machyna, Patzelt, Stangar, Radaušer, Prošek - Petrov, Blecha, Černý, Kassal, Hafijanič, Kalla, Šťastný, Fečo, Remta, Korčmaroš

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Neměli jsme štěstí v koncovce. Hráči Mostu neudělali žádnou chybu v obraně hráli obětavě. Vítězství si zasloužili.

2.2.2020

HC Klášterec-HC Baník Sokolov 5:8

Branky: Korčmaroš (Krnáč), Kassal, Petrov ( Blecha Černý), Fečo ( Šťastný Patzelt), Machyna (Fečo Šťastný), Šťastný (Fečo) Seidler(Patzelt Šťastný), Kassal

Sestava: Vít,(Bíma) - Kursa, Machyna, Patzelt, Stangar, Radaušer, Navrátil - Petrov, Blecha, Černý, Kassal, Hafijanič, Remeš, Korčmaroš, Fečo, Seidler, Šťastný, Krnáč

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Něco málo jsme si řekli a kluci to plnili. Začátek utkání byl úplně jiný, než v pátek. Osobní souboje, blokování střel, pohyb, důraz v koncovce,to jsou atributy, které můžou být vítězné a my je měli. Předvedli jsme týmový výkon.

DOROST

1.2.2020

HC Baník Sokolov-HC Slovan Ústí nad Labem 5:8

Branky: Neubert (Kratochvíl), Krnáč, Blecha (Černý, Remta), Prošek (Blecha Černý), Neubert (Pastier)

Sestava: Král, Schmid - Valta, Jurča, Veverka, Strnad, Beran, Halberštát - Remta, Blecha, Černý, Neubert, Pastier, Kratochvíl, Krnáč, Prošek, Sipl, Sobotka

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Měli jsme špatný vstup do zápasu. Po deseti minutách vedlo Ústí o čtyři góly. Kluci se snažili skóre dotáhnout,ale to se nepovedlo.

8.třída

HC Karlovy Vary - HC Baník Sokolov 10:1

Branky: Horvátová (Horváth)

Sestava: Roller - Simet, Knap, Mähler, Bachar, Pavlík, Holejšovský - Sobotka A., Sobotka R., Dobřemysl, Botoš, Petrák, Špiler, Horváth, Horvátová, Telin

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Tento zápas klukům vůbec nevyšel, od začátku jsme tahali za kratší konec. Nestíhali jsme v bruslení v nasazení a v dovednostech. Nutno podotknout na závěr, že zápas měl vysoké tempo.

7.třída

29.1.2020

Rytíři Kladno - HC Baník Sokolov 3:1

Branky: Šedivec

Sestava: Novák - Herout, Kohout, Nešvera, Bauer, Horváth - Dobřemysl, Botoš, Mähler, Moulis, Dulovec, Palouš, Skála, Šedivec, Sztolarik

Vyjádření trenéra M.Brzobohatého: Přestože jsme tento zápas prohráli, kluci zaslouží za své nasazení velikou pochvalu. První třetinu jsme vyhráli, ve druhé jsme bohužel inkasovali branky a již jsme nedokázali proměnit šance, které jsme si vytvořili. Ve hře bylo vidět zúročení všech dovedností, které kluci nasbírali v tréninkových jednotkách.

2.2.2020

HC Baník Sokolov - PZ Kladno 11:4

Branky: Dobřemysl (Mähler), Botoš (Horváth, Dobřemysl), Palouš (Moulis), Dobřemysl (Botoš, Mähler), Šedivec (Kohout), Palouš (Dulovec), Palouš (Horváth), Mähler (Botoš), Mähler (Dobřemysl), Kohout (Skála), Botoš (Mähler)

Sestava: Novák - Nešvera, Bauer, Kohout, Horváth, Herout - Botoš, Mähler, Dobřemysl, Sztolarik, Skála, Šedivec, Moulis, Dulovec, Palouš

Vyjádření trenéra P. Neče: S posledním týmem tabulky si sokolovští poradili celkem bez problémů. Několik branek se jim navíc podařilo vstřelit po krásných kombinacích. S přihlédnutím ke kvalitám soupeře je ale nutné tuto výhru příliš nepřeceňovat a pokusit se navázat na dobré výkony se silnými týmy, kterými se hráči Baníku prezentovali v závěru loňského kalendářního roku. Vstup do roku 2020 zatím totiž není optimální.

6.třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Baník Sokolov 5:4

Branky: Mähler (Dulovec), Vyhnálek, Bauer (Skála), Moulis (Mähler)

Sestava: Novák, Čurlin - Nešvera, Bauer, Ticháčková, Šenkýř, Herout, Hotárek - Skála, Šedivec, Vyhnálek, Moulis, Dulovec, Mähler, Juříček, Makaj, Bavor

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Do zápasu vstoupili hráči s cílem uhrát alespoň remízu, což se jim téměř povedlo. Druhou třetinu vyhráli, první a třetí bohužel o jednu branku vyhrál soupeř. Přesto kluci zaslouží pochvalu za své nasazení, do zápasu dali všechny své síly.