Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
18.2. 2020 | A-tým | Tomáš Bouda
Michael Čejka zaznamenal svůj premiérový gól v Chance lize

Michael Čejka v pondělním utkání s Jihlavou snižoval na 2:4. Byla to premiérová branka sokolovského odchovance v Chance lize.

Baník ve 22. kole skupiny o předkolo play-off hostil slavnou Duklu Jihlava. Ta měla výborný vstup do zápasu a po dvaceti minutách vedla 3:0. „Nechci říkat, že rozhodla první třetina, ale soupeř nám v ní odskočil na rozdíl tří branek a bylo to znát. Ve druhé třetině jsme zlepšili herní projev a ve třetí třetině jsme to otevřeli. Nedali jsme ale góly a pak nám ale soupeř dvakrát ujel a dvakrát skóroval,“ hodnotí utkání s Duklou Michael Čejka.

První třetina Západočechům nevyšla vůbec. Po první pauze však přišel zlepšený výkon a Baník najednou začal být soupeři vyrovnaným soupeřem. „O přestávce jsme si řekli, že takhle to dál nejde a musíme se začít hýbat. Myslím, že jsme měli zbytečný respekt k soupeři. Jihlava má sice obrovskou historii, ale jsou to stejní lidé jako my. Zbytečně jsme byli zakřiknutí,“ lituje prvního dějství dvaadvacetiletý útočník Sokolova.

Otec Michaela Čejky střílel v devadesátých letech prvoligové góly jak na běžícím páse. Teď na rodinnou tradici navázal i syn legendy Baníku. Velkou radost však gól nepřinesl. „Škoda, že to nějak nepomohlo k bodům. Rohy udělal perfektní práci za bránou, já stál před brankářem a jen jsem do toho plácnul. Velký podíl na gólu tak má Tomáš Rohan,“chválí svého spoluhráče Michael Čejka.

Ten v sezoně již nastoupil za čtyři kluby. Sezonu začal hráč s číslem 15 v Sokolově, následně hostoval v Mostě, poté se přesunul do Chebu a zahrál si také za Klatovy. Nyní se vrátil do Baníku. I nadále však pomáhá Chebu v krajské soutěži. „Sezona není moc povedená, nicméně jsem šťastný, že tady můžu být a jsem šťastný za každou minutu na ledě, kterou od trenérů dostanu,“ říká útočník, jenž v loňské postupové sezoně nastřílel 17 branek včetně jedné z nejdůležitějších na ledě Moravských Budějovic.

Po dnu volna se Baník představí opět doma. Již ve středu do Sokolova totiž zavítá další kvalitní tým, tentokrát prostějovští Jestřábi. „Bude to kvalitní hokej. Soupeř potřebuje body, protože nemá dobrou sezonu a potřebuje se dostat do té desítky a my jim to budeme chtít znepříjemnit,“ slibuje Michael Čejka.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde