4.3. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová

JUNIOŘI

1.3.2020

HC Baník Sokolov-HC Litoměřice 1:4

Branky: Stangar (Mareček, Remeš)

Sestava: Vít, (Pitoňák) - Stangar, Pohanka, Navrátil, Prošek, Kursa, Machyna - Remeš, Konášek, Seidler, Černý, Blecha, Troch, Korčmaroš, Mareček, Petrov

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Tři naše zaváhání soupeř potrestal. My jsme dnes nebyli v koncovce důrazný. Chybělo i štěstí.

8.třída

29.2.2020

HC Čerti Ostrov - HC Baník Sokolov 2:11

Branky: Sobotka R. (Holejšovský, Mlejnek), Knap (Holejšovský, Sobotka R.), Malý, Malý (Holejšovský), Dobřemysl (Holejšovský), Malý (Mähler), Eismann (Mähler), Holejšovský (Mähler), Holejšovský, Eismann (knap), Eismann (Botoš)

Sestava: Roller - Simet, Knap, Malý, Pašek, Mlejnek - Sobotka R., Holejšovský, Dobřemysl, Eismann, Mähler, Hanek, Petrák, Telin, Botoš

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Starší žáci měli v Ostrově jasnou převahu. V první třetině jim trvalo, než se zorientovali a našli si systém. V druhé třetině jsme ale získali herní převahu, jistotu a kluci kombinační hrou začali soupeře přehrávat. Výhra byla zasloužená.

6.třída

29.2.2020

HC Čerti Ostrov - HC Baník Sokolov 6:7

Branky: Nešvera (Ticháčková), Nešvera (Bauer), Herout (Gregor, Dulovec), Sztolarik, Herout (Gregor, Dulovec), Šedivec (Gregor, Skála), Skála

Sestava: Čurlin, Novák - Ticháčková, Šenkýř, Nešvera, Bauer, Herout, Gregor - Skála, Šedivec, Rybár, Dulovec, Sztolarik, Palouš, Křivka, Makaj, Bavor, Beran

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Tento zápas měli kluci zpestřený tím, že byli rozházení a nehráli na postech, na kterých jsou zvyklí. Ze začátku jim tato změna činila problémy, první třetinu kluci prohráli, poté se ale se změnou popasovali a dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Celkový dojem ze zápasu byl nakonec velmi dobrý.