Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.3. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Baník ukončuje sezonu

Všechny zápasy a tréninky od 12.3.2020 od 18:00 hodin zrušeny. Odkládá se i trenérský seminář.

Dle rozhodnutí z dnešní tiskové konference ČSLH viz. výše uvedený odkaz (pro nás v tuto chvíli hlavně bod č.4) ukončuje HC Baník Sokolov letošní hokejovou sezónu dnes ve čtvrtek 12.3. 2020 v 18.00 hodin. Ruší se tedy i veškeré zápasy a tréninky! Minimálně na začátek nové sezony se odkládá i trenérský seminář s Lubošem Koňákem.

Podle vývoje onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem bude na webových stránkách a Facebooku HC Baník Sokolov ve druhé polovině dubna upřesněna další činnost klubu (přípravné letní období). Prosíme všechny hráče, trenéry i členy realizačních týmů o pochopení a respektování tohoto rozhodnutí.
Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde