12.3. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Baník ukončuje sezonu

Všechny zápasy a tréninky od 12.3.2020 od 18:00 hodin zrušeny. Odkládá se i trenérský seminář.

Dle rozhodnutí z dnešní tiskové konference ČSLH viz. výše uvedený odkaz (pro nás v tuto chvíli hlavně bod č.4) ukončuje HC Baník Sokolov letošní hokejovou sezónu dnes ve čtvrtek 12.3. 2020 v 18.00 hodin. Ruší se tedy i veškeré zápasy a tréninky! Minimálně na začátek nové sezony se odkládá i trenérský seminář s Lubošem Koňákem.

Podle vývoje onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem bude na webových stránkách a Facebooku HC Baník Sokolov ve druhé polovině dubna upřesněna další činnost klubu (přípravné letní období). Prosíme všechny hráče, trenéry i členy realizačních týmů o pochopení a respektování tohoto rozhodnutí.