20.4. 2020 | Klub | Redakce
Klub přichází o velkého srdcaře. V Baníku končí Tomáš Bouda

Mnoho sezon byl neodmyslitelnou součástí Baníku. Zažil s týmem druholigová léta, pád na dno v roce 2017 i loňský triumfální postup do Chance ligy. Šéfredaktor webu, grafik, fotograf, asistent marketingu – tím vším byl v Baníku Tomáš Bouda. Po dvanácti letech však Tomáš na svou žádost působení v našem klubu výrazně omezí a zastávat bude už jen roli fotografa.

Pokud jste kdy četli jakýkoliv článek na našem klubovém webu, je více než pravděpodobné, že ho napsal Tomáš Bouda. Fotografie přiložené k zápasům fotil on, neúnavně běhající s fotoaparátem na krku kolem ledové plochy. Nad prací pro Baník strávil tisíce a tisíce hodin, mnohdy pracoval dlouho do noci, když už ostatní spali.

Jménem vedení klubu děkujeme Tomášovi za práci, kterou pro klub odváděl. Veškerou činnost vykonával především z lásky k hokeji a k Baníku. To v dnešní době není už vždy a u všech pravidlem. Vše, co Tomáš pro klub dělal, se dělo s obrovským nasazením a s maximální snahou o preciznost. V tom byl vzorem a táhl i řadu ostatních k posunu úrovně fungování klubu ve všech sférách, nejen v samotném marketingu. Velmi si vážíme odvedené práce, ještě jednou za ní děkujeme. zní z úst jednatele klubu Václava Dobřemysla.

Tomášovi a jeho rodině přejí hodně štěstí do nové životní etapy prostřednictvím kapitána Tomáše Rohana také hráči A-týmu: „Chtěl bych Tomášovi za sebe, za celou kabinu a dovolím si tvrdit, že i za všechny hráče i ostatní členy klubu, kteří ho v Baníku zažili, poděkovat za to, co pro nás všechny udělal. Odvedl tu obrovský kus práce a nastavil věci tak, že se v nich určitě bude dál pokračovat.“

Věříme, že se, byť v menší intenzitě, nadále budeme s Tomášem na hokeji potkávat a třeba se do budoucna objeví situace a podmínky, které umožní zase vyšší intenzitu zapojení Tomáše do práce pro klub.

„Je to obrovský srdcař, v poměru ceny a výkonu určitě náš nejlepší hráč,“ ocenil Tomáš Rohan a dodal: „U nás v kabině jsi stále vítán, pořád budeš jedním z nás!“