12.8. 2020 | A-tým | Anna Veselá, Tomáš Stehlík
Přípravná utkání jsou tu! Baník začne na Slavii

Je to tady. Kolotoč přípravných utkání se roztáčí a pokud nenastanou žádné komplikace spojené s koronavirem, tým Tomáše Hamary čeká sedm přípravných duelů.

První přípravné utkání nás čeká ve čtvrtek 13. srpna na ledě HC Slavia Praha od 17:30. Pokud se do hlavního města chystáte, přečtěte si informace pro návštěvníky ZDE.

V pondělí 17. srpna pak na domácím ledě přivítáme soupeře z druhé ligy, konkrétně Klatovy. Hrát se bude od 18 hodin. Ve čtvrtek 20. srpna do Sokolova přijede pražská Slavia, tentokrát je úvodní buly naplánováno už na 17:30.

Na konci srpna si v Sokolově od hokeje odpočineme, A-tým čekají tři venkovní zápasy. Nejprve v úterý 25. srpna s Benátkami, poté ve čtvrtek 27. srpna na ledě souseda z loňské tabulky Kadaně a poslední srpnový den další výjezd, tentokrát do Litoměřic.

Generálkou na nový ročník Chance ligy bude utkání s karlovarskou Energií. To bude také tradiční utkání O pohár hejtmana Karlovarského kraje. Bližší informace o tomto duelu přineseme v nejbližších dnech.