Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
8.9. 2020 | Klub
Staňte se součástí Baníku! Hledáme redaktora

Staňte se součástí Baníku! Hledáme redaktora

Chcete se stát součástí Baníku, nahlédnout pod pokličku profesionálního hokejového klubu a být tak blízko týmu, jak jen to jde? Pak je tato nabídka určená právě pro vás. Do našeho týmu sháníme redaktora nebo redaktorku.

Redakce Baníku Sokolov hledá posilu do redakčního týmu. Náplní práce je psaní textových reportáží z utkání A-týmu a to jak pro klubový web, tak pro server Onlajny.cz, který nabízí online textové přenosy z hokejových i jiných soutěží. Dále jde o psaní článků a reportáží z prostředí mládežnických tymů, spravování sociálních sítí klubu a další aktivity spojené s marketingem a PR.
Požadujeme perfektní znalost českého jazyka a spolehlivost. Praxe na podobné pozici není potřeba, důležitější je pro nás zápal do práce a láska k hokeji.
Práce redaktora skrývá možnost potkávat se osobně s hráči a trenéry od mládeže až po A-tým. Odměna je také finanční, závislá na množství odvedené práce. Velký bonus je vstup na utkání A-týmu zdarma.
V případě zájmu nás kontaktujte na mailu stehlik@hcsokolov.cz nebo nám napište na kterékoliv sociální síti. Ptát se můžete na cokoliv, rádi odpovíme.
Krátké zprávy
Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).