8.9. 2020 | Klub
Staňte se součástí Baníku! Hledáme redaktora

Chcete se stát součástí Baníku, nahlédnout pod pokličku profesionálního hokejového klubu a být tak blízko týmu, jak jen to jde? Pak je tato nabídka určená právě pro vás. Do našeho týmu sháníme redaktora nebo redaktorku.

Redakce Baníku Sokolov hledá posilu do redakčního týmu. Náplní práce je psaní textových reportáží z utkání A-týmu a to jak pro klubový web, tak pro server Onlajny.cz, který nabízí online textové přenosy z hokejových i jiných soutěží. Dále jde o psaní článků a reportáží z prostředí mládežnických tymů, spravování sociálních sítí klubu a další aktivity spojené s marketingem a PR.
Požadujeme perfektní znalost českého jazyka a spolehlivost. Praxe na podobné pozici není potřeba, důležitější je pro nás zápal do práce a láska k hokeji.
Práce redaktora skrývá možnost potkávat se osobně s hráči a trenéry od mládeže až po A-tým. Odměna je také finanční, závislá na množství odvedené práce. Velký bonus je vstup na utkání A-týmu zdarma.
V případě zájmu nás kontaktujte na mailu stehlik@hcsokolov.cz nebo nám napište na kterékoliv sociální síti. Ptát se můžete na cokoliv, rádi odpovíme.