21.9. 2020 | Klub | Anna Veselá
Židle máme, diváci budou! Informace ke středečnímu utkání s Porubou

Vzhledem k novým vládním nařízením, kdy na sportovních akcích v uzavřených prostorách musí mít divák své místo k sezení, přinášíme informace ohledně návštěvy středečního utkání s Porubou.

Stadion bude rozdělen do dvou sektorů, jak tomu bylo i v přechozích utkáních. I nadále platí, že celková kapacita stadionu je omezena na 1000 diváků, po 500 v každém sektoru.

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE

1. Každý držitel permanentky si před utkáním vyzvedne na pokladně voucher s přesným umístěním na stadionu (číslem sedadla).
  2. Místa budou k dispozici jak do Sektoru A, tak do Sektoru B, takže si držitelé sezonních karet budou moci na pokladně vybrat, ve kterém sektoru chtějí utkání sledovat.

INFORMACE OHLEDNĚ PRODEJE VSTUPENEK

1. Předprodej na utkání s Porubou přes server Ticketportal nebude možný. Na jeho obnovení intenzivně pracujeme.
  2. Vstupenky bude možno zakoupit pouze na pokladně. Prodej startuje hodinu před začátkem utkání.

FANOUŠKY PROSÍME:

• aby si předem podle plánku (viz výše) vybrali sektor, do kterého si chtějí vstupenku zakoupit, aby se zajistil co nejplynulejší chod pokladny.
  • o využívání pouze míst k sezení, zdržování se ve svém sektoru a dodržování již známých hygienických pravidel a pokynů. ⇩⇩⇩⇩⇩⇩

INFORMACE O CENÁCH VSTUPENEK naleznete ZDE.