18.12. 2020 | Klub | Tomáš Bachratý
Představení nové marketingové ředitelky

V minulých dnech jsme Vás informovali o personálních změnách ve vedení klubu. Představili jsme nového generálního manažera Davida Soukupa a dnes se podíváme blíže na markentingovou ředitelku Simonu Mudrovou.

Simona nahradila v klubu Annu Veselou a přebírala tak marketing v rozběhnuté sezoně. „Naskočila jsem do rozjetého vlaku a snažila jsem se rychle aklimatizovat a navázat na rozdělanou práci. Jsem ráda, že jsem v klubu potkala ty správné lidi, kteří táhnou za jeden provaz. Ještě nemám vše dopodrobna nastudované, protože rozsah marketingu klubu je obrovský, ale už teď vidím nějaké mezery, na kterých je potřeba zapracovat.” Simona se také rozpovídala o tom, co vystudovala a o svých bohatých pracovních zkušenostech v oblasti sportu, kterých je opravdu mnoho. „Sport byl součástí mého života od dětství. Když jsem zjistila, že ze mě profesionální sportovec nebude, hledala jsem možnosti, jak v oblasti sportu působit i dál. Proto jsem se rozhodla pro studium sportovního managementu, který jsem vystudovala na Karlově Univerzitě v Praze. Hned po ukončení školy jsem dostala možnost pracovat v organizačním výboru 1. evropských her v ázerbajdžánském Baku. Byla jsem jedinou Slovenkou, která se do výboru dostala a brala jsem to jako velkou poctu. Naskytla se mi možnost pracovat se světovou špičkou, která se podílela například na pořádání olympijských her. Pracovala jsem v oblasti protokolu a přicházela jsem do styku s mezinárodně chráněnými osobami a při tom spolupracovala s marketingovým oddělením na projektu k propagaci her. Další pracovní zkušenost mám z evropského olympijského festivalu mládeže v Tbilisi, vedla jsem slovenské firemní hry a po přestěhování do Karlovarského kraje jsem se zapojila do pořádání Olympiády dětí a mládeže.” V hokejovém prostředí je Simona úplný nováček, ale věří, že své předchozí zkušenosti zúročí. „Tak jako kníže Albert II. opouštěl mé sportoviště v Baku spokojený a se slovy chvály, chci, aby i naši fanoušci a partneři odcházeli po každém zápase se stejnými pocity. Aby si každý zápas a celkový servis užili.” Na otázku jestli už ji v nové funkci něco překvapilo, odpověděla: „Věděla jsem, co práce v marketingu obnáší, takže mě zatím vyloženě nic nepřekvapilo. Naopak jsem mile překvapená, jak se v této nelehké době dokáže tým vždy přizpůsobit neustálým změnám i přes to podává skvělé výkony.”