16.1. 2021 | A-tým | Tomáš Stehlík
Zeman bude hrát extraligu, odchází do Litvínova

Obránce Denis Zeman si svými výkony vysloužil pozvánku do Tipsport extraligy. V nejvyšší soutěži bude oblékat dres HC Verva Litvínov.

Dvacetiletý Zeman je odchovancem Chomutova, ale do Baníku přestoupil před začátkem letošní sezony z Kadaně. V sokolovském dresu stihl dosud odehrát 15 zápasů Chance ligy, ve kterých si připsal jedenáct bodů za dvě branky a devět asistencí. Byl nejproduktivnějším obráncem týmu a patřil k nejlepším hráčům celé soutěže v hodnocení účasti na ledě (+/-).

Posledním zápasem, který za Baník odehrál, bylo vítězství 7:0 nad Slavií. V tom sice nebodoval, ale připsal si další čtyři kladné body do tabulky +/-. K utkání 21. kola Chance ligy, ve kterém se střetneme s Porubou, už mladý obránce s naším týmem neodcestuje. V Litvínově bude zatím působit na dobu neurčitou.