30.1. 2021 | A-tým | Tomáš Stehlík
Martin Kadlec odchází z Baníku

Před uzávěrkou přestupů opouští Baník útočník Martin Kadlec. O novém angažmá hráč jedná.

Těsně před koncem přestupního období přichází Baník o druhého nejproduktivnějšího hráče. Po vzájemné dohodě odchází z klubu Martin Kadlec, který v současné době vyjednává o angažmá v jiném týmu.

Nejlepší střelec loňského ročníku Chance ligy stihl za Baník odehrát 18 utkání, ve kterých si připsal 19 bodů za pět branek a čtrnáct asistencí. Ve 32 letech si také poprvé vyzkoušel Tipsport extraligu. O patro výš si Martina Kadlece vytáhla karlovarská Energie, v jejímž dresu nastoupil pětkrát do extraligových bojů s bilancí 0 + 1.

„Odchází jeden z top hráčů, což je škoda. My jsme s Martinem jednali o další cestě, hráč se nakonec rozhodl k odchodu, což jsme jako klub respektovali. Děkujeme mu za práci, kterou u nás odvedl a přejeme mu hodně štěstí v jeho další kariéře,“ řekl k odchodu Tomáš Hamara, trenér a sportovní manažer HC Baník Sokolov.

Martinovi přejeme hodně štěstí v jeho další kariéře!

Vyjádření klubu před uzávěrkou přestupů bude zveřejněno v neděli 31. 1. 2021.