15.4. 2021 | A-tým | Tomáš Stehlík
Jan Pohl pokračuje v dresu Baníku

Baník nadále pracuje na skládání sestavy před novou sezonou Chance ligy. Nově přibylo do skupiny podepsaných hráčů další důležité jméno - obránce Jan Pohl.

Třicetiletý Jan Pohl je jedním z pilířů sokolovské obrany. Do Baníku přestoupil před sezonou 2020/21 z Dukly Jihlava a celou sezonu patřil k hráčům s nejvyšším časem stráveným na ledě. V základní části Chance ligy nastoupil k 28 utkáním, ve kterých nastřádal díky svým ofenzivním schopnostem 24 bodů za čtyři branky a dvacítku asistencí. V předkole pak sbíral průměrně bod na zápas. V sérii proti Litoměřicím zapsal čtyři asistence a vítěznou branku v prodloužení čtvrtého utkání.
Jan Pohl se stává třetím obráncem, který bude dres Baníku oblékat i v nadcházející sezoně. V minulých týdnech podepsali nové smlouvy František Klejna a Adam Rulík. Kromě trojice beků jsou jistí i útočníci Tomáš Rohan, Jaromír Kverka, Tomáš Vracovský, Adam Křemen a Vojtěch Kropáček.