1.10. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Ani o svátku mládežnické týmy nezahálely. Z vítězství se však radoval pouze dorost

DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL MĚSTO NEJDEK 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)

Góly a asistence: Rybár, Halberštát (Sobotka A.), Sobotka A. (Rybár, Eismann), Beran (Kvasňovský), Salva (Petrák)

Sestava: Zmrhal - Mlejnek, Halberštát, Beran, Oberle - Sobotka A., Kvasňovský, Petrák, Eismann, Zich, Salva, Rybár

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 2:13 (0:3, 2:3, 0:7)

Góly a asistence: Hanek (Keprta), Keprta (Šedivec, Fišer)

Sestava: Novák - Fišer, Bauer, Palouš, Naď - Sztolarik, Horváth A., Šedivec, Keprta, Kalous, Hanek

FOTO

Marek Brzobohatý: Kluci dvě třetiny bojovali s těžkým soupeřem, ale ve třetí už to bylo nad jejich síly a proto celkem konečný krutý výsledek utkání.

8. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 7:5 (2:2, 4:3, 1:0)

Góly a asistence: Skála (Dulovec), Moulis (Skála), Křivka (Bavor), Moulis (Skála), Skála

Sestava: Čurlin (Král) - Herout, Gregor, Hotárek, Dulovec - Skála, Moulis, Beran, Křivka, Bavor, Makaj

Radim Zbránek: Odehráli jsme dobrý zápas. Bohužel jsme udělali víc chyb něž soupeř, který je dokázal potrestat. I když jsme celou třetí třetinu protivníka tlačili, měli více ze hry, trápilo nás proměňování šancí a to nás stálo body.

7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 4:10 (0:1, 2:4, 2:5)

Góly a asistence: Bubenščikov (Resanzew), Bíba (Lexa), Bubenščikov (Rybár, Kukla), Resanzew

Sestava: Švejda V. - Švejda P., Resanzew, Slavík, Ruml, Iuzeev - Rybár, Bíba, Kukla, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Do první třetiny jsme vstoupili nabuzení, a podali vcelku vyrovnaný výkon. I v dalších dvou třetinách se kluci snažili, ale bohužel jsme na silnějšího soupeře neměli dostatek sil.

6. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 17:5 (5:3, 7:1, 5:1)

Góly a asistence: Berger, Landa (Berger), Pochyba, Kašpar (Kuplent), Kašpar (Sipl)

Sestava: Václav - Štěrba, Pochyba, Urbich, Kuplent- Kašpar, Jindra, Berger, Vlach, Sipl, Oračko, Peter, Landa

Radim Zbránek: Půl zápasu jsme, co se týče výkonu, odehráli vyrovnaně. Poté jsme však přestali hrát.

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.