1.10. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Ani o svátku mládežnické týmy nezahálely. Z vítězství se však radoval pouze dorost

DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL MĚSTO NEJDEK 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)

Góly a asistence: Rybár, Halberštát (Sobotka A.), Sobotka A. (Rybár, Eismann), Beran (Kvasňovský), Salva (Petrák)

Sestava: Zmrhal - Mlejnek, Halberštát, Beran, Oberle - Sobotka A., Kvasňovský, Petrák, Eismann, Zich, Salva, Rybár

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 2:13 (0:3, 2:3, 0:7)

Góly a asistence: Hanek (Keprta), Keprta (Šedivec, Fišer)

Sestava: Novák - Fišer, Bauer, Palouš, Naď - Sztolarik, Horváth A., Šedivec, Keprta, Kalous, Hanek

FOTO

Marek Brzobohatý: Kluci dvě třetiny bojovali s těžkým soupeřem, ale ve třetí už to bylo nad jejich síly a proto celkem konečný krutý výsledek utkání.

8. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 7:5 (2:2, 4:3, 1:0)

Góly a asistence: Skála (Dulovec), Moulis (Skála), Křivka (Bavor), Moulis (Skála), Skála

Sestava: Čurlin (Král) - Herout, Gregor, Hotárek, Dulovec - Skála, Moulis, Beran, Křivka, Bavor, Makaj

Radim Zbránek: Odehráli jsme dobrý zápas. Bohužel jsme udělali víc chyb něž soupeř, který je dokázal potrestat. I když jsme celou třetí třetinu protivníka tlačili, měli více ze hry, trápilo nás proměňování šancí a to nás stálo body.

7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 4:10 (0:1, 2:4, 2:5)

Góly a asistence: Bubenščikov (Resanzew), Bíba (Lexa), Bubenščikov (Rybár, Kukla), Resanzew

Sestava: Švejda V. - Švejda P., Resanzew, Slavík, Ruml, Iuzeev - Rybár, Bíba, Kukla, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Do první třetiny jsme vstoupili nabuzení, a podali vcelku vyrovnaný výkon. I v dalších dvou třetinách se kluci snažili, ale bohužel jsme na silnějšího soupeře neměli dostatek sil.

6. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 17:5 (5:3, 7:1, 5:1)

Góly a asistence: Berger, Landa (Berger), Pochyba, Kašpar (Kuplent), Kašpar (Sipl)

Sestava: Václav - Štěrba, Pochyba, Urbich, Kuplent- Kašpar, Jindra, Berger, Vlach, Sipl, Oračko, Peter, Landa

Radim Zbránek: Půl zápasu jsme, co se týče výkonu, odehráli vyrovnaně. Poté jsme však přestali hrát.