18.10. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Projekt Life skills v Baníku popáté

Životní dovednosti mládeže. Tentokrát se baníkovci dozví více o sebeobraně.

V pořadí již pátý díl projektu Life skills se uskuteční pro mládež Baníku v tomto týdnu. Po time managmentu, studijních dovednostech a časovém rozvržení dne s Mgr. Alenou Šnicerovou, přednášce o přístupu nejen k hokeji s Romanem Stašou, dopravní výchově a bezpečnosti v dopravním provozu s Městskou policií Sokolov a finanční gramotnosti s Martinem Hostákem je tu další téma.

Tentokrát kategorie 5. – 9. třídy absolvují přednášku a také kurz sebeobrany. Pátý díl Life skills se uskuteční opět ve spolupráci s městem Sokolov, respektive s městskou policií Sokolov. Jak již bývá zvykem, nepůjde jen o přednášku, ale děti budou do tématu aktivně zapojení, tak aby kurz probíhal zábavnou formou a mladí baníkovci si z něj pamatovali co nejvíce.

HC Baník Sokolov s projektem ŽIVOTNÍCH DOVEDNOSTÍ začal v roce 2019. Klub má připravenou celou řadu témat, kdy cílem je, aby Baník byl nápomocen a aktivně se podílel na plynulém vstupu našich hráčů do běžného života. Projekt je dlouhodobý, víceletý a probíhá formou přednášek, praxí i zábavnou formou.

Projekt Life sklils, jemuž vdechl myšlenku současný trenér národního týmu do dvaceti let Karel Mlejnek, má pomoci k naplnění základního motta klubu, kdy Baník chce vychovávat nejen kvalitní hokejisty, ale především kvalitní lidi pro život.