1.1. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Pátá třída měla během vánočního období napilno

Sokolovská pátá třída se na konci roku zúčastnila dvou turnajů. Na prvním si zahráli i mladší hráči.

V předvánočním období naši páťáci (ročník 2011) rozhodně nezaháleli, a kromě svých soutěžních utkání se konfrontovali na dvou turnajích. Nejprve v Lounech se zúčastnili vánočního turnaje za účasti domácího celku HC Slovan Louny, HC Lev Slaný, HC Rytíři Kladno. Protože šlo o narychlo potvrzenou účast, a náš tým se potýkal s marodkou, tým musel být doplněn i o 5 hráčů ročníku 2012. Ti den předtím měli svůj turnaj, takže zejména pro ně to bylo hodně fyzicky náročné. Kluci přesto v turnaji odehráli všechna utkání jak se říká nadoraz a soupeřům nedávali nic zadarmo. Nakonec z toho bylo 4. místo v turnaji, jehož vítězem se stal tým ze Slaného.

Sestava: Vlach - Vlach, Peter, Dvořák, Dubaj, Gossl, Brychta, Dvořák, Berka, Martin, Katriňák

Dalším turnajem byl vánoční turnaj v Mariánských Lázních za účasti domácího týmu HC M.Lázně, HC Wolves Plzeň, HC Baník Sokolov, HC Čerti Ostrov a HC Tachov. Naši kluci přehráli své vrstevníky z Ostrova, Tachova, nestačili na Wolves a domácí tým. V turnaji tak obsadili 3. místo, zatímco vítězství slavil domácí tým před Wolves.

Sestava: Vlach - Vlach, Szabo, Peter, Dvořák, Dubaj, Gossl, Brychta, Skála, Rohm, Rosenkranz, Dvořák, Martin, Muráň, Zuber