Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
12.1. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Mládež Baníku se v novém roce zapojila do svých mistrovských zápasů. Junioři v derby porazili Cheb. Naopak dorostenci své derby s Karlovými Vary, po úspěšném zápase s Mostem, prohráli. Zvítězila osmá i sedmá třída a úspěšné byly i naši nejmenší.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Góly a asistence: Valta (Mareček, Blecha), Blecha (JURČA), Neubert (Valta), Pašek (Blecha, Vican), Blecha (Valta)

Sestava: Král (Schmidt) - Radaušer, Zolnaj, Vican, Jurča, Sýkora, Valta, Veverka O., Blengino - Blecha, Mareček, Pašek, Czingel, Ondrejka, Neubert, Kožík, Pastier, Skuhravý


DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

Góly a asistence: Zeman (Zich, Husa), Salva (Oberle), Naď (Zich), Salva (Zich)

Sestava: Zmrhal - Mlejnek, Zeman, Halberštát Jan, Beran, Oberle, Krejbich - Sobotka A., Kvasňovský, Husa, Sobotka R., Petrák, Zich, Salva, Keprta, Rybár, Naď

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – HC BANÍK SOKOLOV 7:4 (1:0, 1:1, 5:3)

Góly a asistence: Beran (Rybár), Kvasňovský (Krejbich), Rybár (Beran), Zich (Sobotka A. Rybár)

Sestava: Zmrhal (Novák) - Mlejnek, Zeman, Halberštát Jan, Beran, Oberle, Krejbich - Sobotka A., Kvasňovský, Husa, Sobotka R., Petrák, Zich, Salva, Keprta, Rybár, Naď


9. TŘÍDA

VOLNO


8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 8:4 (3:0, 2:4, 3:0)


7. TŘÍDA

SK KADAŇ – HC BANÍK SOKOLOV 4:11 (2:2, 2:6, 0:3)

Marek Brzobohatý: K dnešnímu utkání zajížděli kluci do Kadaně, kde po dlouhé pauze sehráli další mistrovské utkání. Soupeř držel půl zápasu krok s našimi borci, poté jim došel dech a skóre se začalo navyšovat. Kluky lze pochválit za přístup a nasazení po celou dobu utkání.


6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 4:12 (1:5, 1:5, 2:2)


5. TŘÍDA

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV - výsledek se nezveřejňuje

Sestava: 

Vlach, Dvořák J., Gössl, Brychta, Skála, Zuber, Vlach, Vican, Szabó, Rohm, Dvořák M., Rosenkranz, Dubaj


Richard Gregor: První neděli v roce páťáci zajížděli na led HC Stadion Cheb. Ač dřívější výsledky byly pro tým jednoznačnější, tentokrát si vítězství kluci vybojovali až v posledním střídání, nějakých 10 sekund před koncem. Třetiny byly gólově vyrovnané, v první měl o gól víc domácí celek, v druhé a třetí třetině měl vždy o gól víc náš tým. Tentokrát zafungovalo ono "hraje se až do konce", byť byl hlad po vítězství uspokojen až v samém závěru. Dost šancí klukům totiž pochytala domácí brankářka, které vyšel zápas parádně. Přes vítězství jsem ale nebyl příliš s výkonem spokojen, viděl jsem kluky hrát rozhodně lépe, tak nevím, zda měli o svátcích víc řízků nebo salátu, ale to říkám s lehkou nadsázkou. Uvidíme další sobotu, zda po trénincích se vyladí k lepšímu, čeká nás turnaj 5. tříd v Rokycanech, kde nás prověří silní soupeři – HC Rokycany, Piráti Chomutov a Rytíři Kladno.

HC BANÍK SOKOLOV (4. třída) – HC ČERTI OSTROV - výsledek se nezveřejňuje

Richard Gregor: 
V sobotu měli hráči 4. třídy premiéru hry na celé hřiště, když nahradili své starší páťáky, kteří odjeli ve stejném termínu na celodenní turnaj do Rokycan. Soupeřem jim byli o rok starší protihráči týmu HC Čerti Ostrov. Kouč Ilja Bubenščikov postrádal zraněného brankáře Františka Fojtíka, druhý gólman byl v zmíněných Rokycanech, a tak do brány šel hráč Max Hendrych. Nutno podotknout, že Max poslední dobou využívá možnosti chodit do gólmanského během tréninků, tak to pro něj nebylo úplně neznámé prostředí. Kluci se museli popasovat s výškovou převahou soupeře, což lze vyčíst z fotografií utkání, ale bruslařsky soupeři stačili. V první třetině byl soupeř o dvě branky úspěšnější, jen o gól úspěšnější v druhém dějství, stejně jako v tom třetím. Sedm úspěšných zásahů našich čtvrťáčků a předvedený bojovný výkon, byl však dobrý premiérový počin.

FOTO:


4. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ - výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV - výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Vlach - Gregor, Werner, Muráň, Červenka, Berka, Dvořák, Katriňák, Martin

Richard Gregor: V domácím turnaji v úvodním utkání přes herní převahu podlehl o gól Energii, které zachytal jejich na tuto věkovou kategorii fakt obrovský brankář. V druhém utkání pak v poklidu přejeli o 19 zásahů Čerty z Ostrova. Velice dobře kluci zahráli v zápase proti M.Lázním, které kluci eliminovali již v zárodcích jejich zakládání útoků a měli v zápase velmi dobré zakončování, 17 úspěšných zakončení toho bylo vizitkou. Celkově turnaj byl sehrán v duchu fair-play, drobná bolístka napravila pohotová zdravotnice, takže doufám, že hráči i přítomní diváci byli spokojeni, jak zúčastněné týmy bojovaly v každém zápase. Poděkování patří i rozhodčím za spád ve hře i jejich rozhodování.

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV - výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV - výsledek se nezveřejňuje

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV - výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Hendrych - Teplý, Křeček, Fořt, Špaček Pavel, Špaček Petr, Bakura, Karas, Hruboš

Richard Gregor: V Nejdku hájil branku HCB v turnaji znovu hráč, Max Hendrych, přesto s druhým týmem Energie prohrál náš tým HCB jen o dvě branky, o gól padl v druhém utkání s domácím týmem. V třetím zápase kluci dosáhli na výhru, když přehráli o čtyři branky Cheb.

FOTO: 


3. TŘÍDA:

HC BANÍK SOKOLOV „B“ – HC BANÍK SOKOLOV „A“ - výsledek se nezveřejňuje

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV - výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Benešovský, Jurčík – Bakura, Krása, Bartůňková, Radaušer, Bauer, Bauer, Matějka, Zachar, Maurer, Drenka, Goga, Kubalík, Petrák, Kilik, Císler

Jakub Truhlář: Vstup do nového roku se nám vydařil výborně. Jeden náš tým nenašel přemožitele a druhý po vyrovnaných bojích skončil na pomyslné třetí pozici. Kluci a Zuzka odvedli dobrou práci a turnaj od turnaje se zlepšují. K těmto výkonům nám dopomohla výborná kulisa z řad rodičů.


2. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB – výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB „B“ – výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Pech – Radaušer, Faflík, Gabčo M., Gabčo J., Bauer O., Bauer J., Terek, Borák

Ivan Říha: Po dvou výhrách a jedné prohře mohli naši svěřenci skákat vítězné „rybičky“ směrem k rodičům. I Vaše dítě si může vyzkoušet jaké to je stát se hokejistou. Přiveďte dětičky si vyzkoušet hokej na akci Pojď hrát hokej, která proběhne na Baníku v neděli 30. 1. 2022 od 10 hodin

Krátké zprávy
Dvouměsíční výměna útočníků mezi Baníkem a pražskou Slavií končí. Do hlavního města se vrací Daniel Kružík, který si v Sokolově připsal ve 13 zápasech čtyři branky a stejný počet asistencí. Tomáš Vracovský končí své působení ve Slavii s dvěma asistencemi a pouhými sedmi zápasy, protože během hostování bojoval se zdravotními potížemi. Danielovi děkujeme za dobrou práci, kterou v Sokolově odvedl!
Utkání 43. kola Chance ligy, ve kterém HC Baník Sokolov přivítá tým HC Dukla Jihlava, se bude hrát již ve středu 5.1.2022 od 18:00.
Sedmadvacetiletý gólman Jakub Neužil bude nadále k dispozici také Baníku. Po jeho odchodu ze Sparty, odkud zamířil na hostování do konce sezony do Litvínova, se na možnosti oblékat sokolovský dres nic nemění, z litvínovské Vervy bude mít do Baníku vyřízené střídavé starty.
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1. 
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).