13.1. 2022 | A-tým | Tomáš Bouda
Filip Kuťák se připojil k extraligovému Kladnu

Útočník Filip Kuťák odchází na střídavé starty do extraligového Kladna, kde se již zapojil do tréninku.

Pětadvacetiletý útočník Filip Kuťák se přesouvá do Kladna. Extraligový celek získal bývalého mládežnického reprezentanta na střídavé starty. V případě potřeby může Filip Kuťák za Baník i nadále nastoupit.

Královohradecký rodák přišel do Sokolova před sezonou ze Slavie Praha. Během letní přípravy si ho však vybrala extraligová Plzeň, kde odehrál přípravné zápasy a nastoupil také do deseti extraligových duelů, které byly pro Filipa Kuťáka premiérové v nejvyšší soutěži. Poté následoval přesun zpět do Sokolova, kde šikovný útočník odehrál 23 zápasů s bilancí 5 gólů a 4 asistencí.

Nyní přichází pro mladého útočníka další možnost v nejvyšší soutěži, které klub nechce bránit. I proto se vedení rozhodlo angažovat jako náhradu Stanislava Vrhela. Filipovi držíme palce při dalším kroku v jeho kariéře a přejeme mnoho štěstí.