29.8. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Sportfin cup pro Louny, Baník druhý

Minulou neděli hostil sokolovský zimní stadion turnaj starších žáků, na kterém se sešly týmy Baníku, Třemošné, Loun a Varnsdorfu, tedy soupeři, se kterými se Baník běžně neutkává.

Turnaj se velmi vydařil, organizátoři sklidili od ostatních slova uznání a vydařený byl turnaj i na ledě, kde se odehrávaly pěkné a vyrovnané souboje.

výsledky SPORTFIN CUPu:
HC Baník Sokolov - Meteor Třemošná 4:2, 3:2

HC Slovan Louny - HC Varnsdorf 6:4, 8:0

HC Baník Sokolov - HC Slovan Louny 0:1, 0:3

Meteor Třemošná - HC Varnsdorf 8:2, 3:2

HC Baník Sokolov - HC Varnsdorf 4:1, 7:0

HC Slovan Louny - Meteor Třemošná 4:1, 3:2

Pořadí:

1. HC Slovan Louny

2. HC Baník Sokolov

3. Meteor Třemošná

4. HC Varnsdorf

Marek Brzobohatý: V zápase proti Třemošné měli kluci dobrý pohyb, snažili se kombinovat a vytvářet si příležitosti ke vstřelení branek. Zápas zvládli odehrát vítězně. Ve druhém zápase proti Lounům, už kluci měli v sobě oběd a na jejich pohybu to bylo hodně znát. Nebruslili s lehkostí a vše bylo křečovité, proto ani góly z naší strany nepadaly tak, jak jsme si představovali. Tím pádem zasloužené vítězství pro soupeře z Loun. V posledním zápase už čekal pouze tým z Varnsdorfu, kterého kluci přehráli a spravili si chuť v koncovce. V konečném pořadí kluci skončili na hezkém druhém místě.