23.9. 2022 | Klub | HC Baník Sokolov
Využijte svého práva a přijďte k volbám

HC Baník Sokolov děkuje dosavadním města Sokolov za spolupráci. Zároveň si jako klub přejeme co největší účast ve volbách, kde kandidují i zástupci HC Baník Sokolov.

Vážení sportovní přátelé,
dnes a zítra se konají volby do zastupitelstva našeho města. V současné době hrdě reprezentujeme město Sokolov po celé republice. Stejně tak se nás dotýkají rozhodnutí města (fungování zimního stadionu, podpora mládeže aj.). O dění ve městě Sokolov se velmi zajímáme a důležití jsou pro nás i zastupitelé města. Těm současným je na místě poděkovat za spolupráci, neboť právě díky podpoře města Sokolov se mohl klub rozvíjet a vytvářet podmínky nejen pro A-tým, ale především pro mládež a návštěvníky zápasů.

Jako klub Vás žádáme především o jediné. Běžte k volbám a volte kandidáty, které znáte a kterým věříte. Kvalita lidí v zastupitelstvu je velmi důležitá pro další rozvoj našeho města a různých oblastí, včetně sportu.

Napříč stranami a hnutími naleznete zcela jistě velký počet schopných, pracovitých, spolehlivých a kvalitních kandidátů. A i my takové máme ve svých řadách. V letošních komunálních volbách kandidují i například:

- Václav Dobřemysl, dlouholetý kapitán A-týmu, prezident a jednatel klubu
- Karel Mlejnek, trenér, jenž vrátil Baník na prvoligovou scénu, člen výkonného výboru
- Ivan Říha, dlouholetý hráč A i B-týmu, hlavní trenér pro základnu a nábor
- Tomáš Bouda, dlouholetý správce webu, redaktor, fotograf a zástupce marketingu

Dle našeho mínění všichni tito kandidáti splňují výše uvedená kritéria pro práci v zastupitelstvu a my jako klub je spolu s ostatními, pro nás kvalitními lidmi, podpoříme.
Vaše rozhodnutí je jen na Vás, využijte však svého volebního práva a přijďte k volbám.

Děkujeme,