31.10. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Neformálně s generálním manažerem

Tradiční sloupek generálního manažera Baníku Davida Soukupa, tentokrát především v reakci na poslední výkony týmu.

Zdravím opět všechny příznivce našeho klubu. Poslední výsledky, a i výkony A-týmu, nejsou úplně optimální. Víme to a samozřejmě na to nějak reagujeme.

Do reprezentační přestávky nás čekají dva venkovní zápasy na Moravě, pak po pauze naopak tři zápasy doma. Budeme trpěliví, týmu věříme. Pokud se ale výkony nezlepší, tak nějaké změny a reakce nelze v individuální rovině vyloučit. Nicméně nebude to nic velkého, jednak jsem již sdělil, že týmu věříme a budeme nadále věřit. Jsme tedy také přesvědčeni, že je v jeho možnostech hrát lépe. Budeme v tom prostě společně zůstávat v dobrém i ve zlém.

My jako vedení a celý klub máme vsazeno hodně, ale hráči také. A to jak pro tuto sezonu, tak i směrem ke své další budoucnosti. Všichni to víme a věřím, že se nadále bude týmově pracovat s maximálním nasazením a že se to odrazí i na výsledcích. Do toho navíc přichází hodně zranění, což se během sezony občas sejde. Kádr máme širší a jsme na to v tomto smyslu připraveni. Ale současná situace nám bohužel nedává prostor kádr stabilizovat, navíc pak hraje bez ohledu na výkony a aktuální formu v podstatě každý, kdo je zdravý a každý zápas je sestava nebo složení formací jiné. V tomto směru se snad bude situace zlepšovat a mělo by to vypadat lépe.

Z hlediska mládeže bych rád upozornil na blížící se náborovou akci „Pojď hrát hokej“, ale tu prezentujeme samostatně, tak pouze připomenutí. Tak zase za týden, tentokrát témata budou, tak tu frekvenci dodržím. Snad to už bude i o zlepšeném herním projevu týmu a rád bych prezentoval informace o připravovaných aktivitách a akcích pro veřejnost.